RihannaI

Robyn Rihanna Fenty

6,7
5 072 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rihanna

U mnie w domu były 3 osoby i jakiś metal, my siedzieliśmy a on stał i pytał nas po angielsku o czym śpiewał :D Dwaj kolesie (nie wiem kto) nie wiedzieli, mi się przypomniało i powiedziałem coś o jakiejś dziewczynie(?), ten się ucieszył, że dobrze powiedziałem. Potem latałem i pytałem ludzi kto śpiewa coś takiego mniej więcej "i go to the hell"(?) :o i na dywanie spotkałem Rihannę ze słuchawkami na uszach, szturchnąłem ją bo nic nie słyszała, wtedy zdjęła słuchawki i powiedziała "pakmag" (yyy?), a ja "sorry that.." (chyba przepraszam, że..?) i nie dokonczylem, bo nie wiedzialem jak (a chodzilo mi o przeproszenie ja o to iz przerwalem jej sluchanie piosenek), ona tylko "ołkej ołkej" ;d

reaster

przed tym "ołkej ołkej" przypomniało mi sie, ze mowilem jeszcze jąkając sie cos takiego mniej wiecej "i have still problems with this language" i wlasnie po tym ona "ołkej ołkej" tylko nie wiedzialem jak sie wymawia poprawnie language i powiedzialem do niej tak jak sie pisze ;o

użytkownik usunięty
reaster

Jakie ja mam sny oł jezu:-P jak miałam fazę na Deppa to miałam serię snów, w których śniło mi się,ze mamy romans potajemny, (nawet mi robił sałatkę owocową), teraz mam fazę na VV i co jakiś czas pan Valo śni mi się i nasze bardz udane pozycie małżeńskie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones