RihannaI

Robyn Rihanna Fenty

6,7
5 070 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rihanna

chłopak zmasakrował jej twarz...(Chris Brown)
Potworne...

LadyCzikita

nie przesadzaj... nikt jej nie zmasakrowal twrzy jest tylko troche popbita, ma pare siniakow. za duzo pudelka czytasz.

koksiara621cd

A to nie jest chore? Żeby chłopak tak pobił swoją dziewczyne?

Chyba, że twierdzisz, że na Pudelku napisali na ten temat same bzdury... i Brown jest niewinny...

użytkownik usunięty
LadyCzikita

Oj dobra. Ale ona nie jest pierwsza i nie ostatnia.

użytkownik usunięty
LadyCzikita

Ja zdjęc nie widziałam, więc nie ocenie. Ale duzo można zrobic za pomoca make-up'u.

http://e4.pudelek.pl/p2088/a049f4a00006c5ae499e8fcb
Jeżeli to zdjęcie jest prawdziwe, to obawiam się,że w tym wypadku nie tak dużo.

zawieszone

Auuu... musiało boleć.
Niestety Rihanna udowodniła wszystkim, że jest głupia... wycofała zarzuty ;pp

LadyCzikita

od początku wiedziałam, że ona jest głupia. xD
A tak w ogóle to od kiedy ona jest piękna?

zawieszone

Niektórym (chłopakom) się podoba ;]
Stawiam, że do niego wróci ;pp

LadyCzikita

ehh.
Ja też niestety stawiam, że do niego wróci.
Ale jeżeli to zrobi - to znaczy, że jest skończoną idiotką dla której liczy się tylko kasa. ;/

zawieszone

Za chirurga też trzeba zapłacić... jeżeli chłopak będzie dalej taki agresywny...

LadyCzikita

Jak raz ją uderzył to zapewne jeszcze nie raz zrobi to samo. ;/
I ona ma być wzorem dla nastolatek?

użytkownik usunięty
zawieszone

Ale jak się mówi.. 'czlowiek uczy się na błedach'.. głupia, biorąc pod uwagę, ze wiele gwiazd do niej apelowało..

użytkownik usunięty
zawieszone

tez prawda... nie podoba mi się jej uroda..i ogólnie ona cała. Tak jak Christina i Britney lansowaly się w wieku 20 lat na 17-sto latki, tak Rihanna w wieku 20 lat lansuje się na taka dorosłą kobietę, albo nie. Poprostu na dziwk..ę. Te ubrania są straszne...

Straszne to mało powiedziane.
Bez makijażu wygląda okropnie. Ale co się dziwić, jak się nakłada nie wiadomo ile tapety. ;/

użytkownik usunięty
zawieszone

W sumie każda gwiazda bez makijażu wyglada może nie okropnie, a poprostu dziwnie. Bo tu nagle since pod oczami, niedskonałości itd..

A według mnie mocny makijaż jest ok, ale nie do wszystkich pasuje ;> Rihanna jest przykładem ;> Kreuje się na ostrą i wyzywającą, wybiela się na zdjęciach ;PP Głupie to jest...

LadyCzikita

Zaraz ktoś napisze: bo taki ma "imidż"... ale wybierając swój "imidż" trzeba się też kierowć swoją urodą...

LadyCzikita

I dobrze! Sam bym jej chętnie przywalił xP

Goku

"I dobrze! Sam bym jej chętnie przywalił xP"
hahahaha dobrze powiedzianie :)

Sagan

To, że wybiela się na zdjęciach, to świadczy o mądrości! Ja też gdybym była czarna, od razu wym to robiła!

Phoebe123

Dobrze się czujesz? ...

użytkownik usunięty
zawieszone

Biali mogą się opalać i przyciemniać swoją skórę na zdjęciach, a jak ciemnoskórzy chcą się wybielić to od razu jest jakaś nagonka jaka to ta dana osoba jest okropna
Jak im się tak podoba niech tak robią

Phoebe123

Na usta ciśnie mi się szereg przekleństw pod twoim adresem, ale napiszę jedno, dlaczego nikt nie usunie twojego profilu, owszem, fajnie jest pośmiać się z twojej głupoty, ale to już gruba przesada.
PS Pewnie tak psioczysz na czarnoskóre kobiety bo są ładniejsze od białych, tak?

Phoebe123

"To, że wybiela się na zdjęciach, to świadczy o mądrości!"
To już jest rasizm. Sądzisz, że czarni są głupsi od białych?? Bo na to wskazuje twoja wypowiedź...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones