Rob SchneiderI

Robert Michael Schneider

7,2
10 851 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rob Schneider

Ten gość rozwala wszystkich na łopatki po prostu jak go widzę to już się śmieje.Polecam wszystkie film z nim super aktor

_szogun30

Całkowicie się z Tobą zgadzam,ten koleś to kwintesencja komedii.Mam to samo , jak go widzę to dosłownie nie mogę się skończyć śmiać.Też polecam z nim wszystkie filmy a z tych nowszych to 50 pierwszych randek gdzie grał tego hawajczyka :P po prostu rewelacja !!!! Bardzo niedoceniany aktor a szkoda bo jest sto razy lepszy niż np przereklamowany Sandler.

extreme61

aaa i jeszcze jedno w Boskim Żigolo wymiatał jak nie wiem :P Niemiecki turysta rządzi !!!! :P

extreme61

W boskim żigolo zagrał rewelacyjnie ale w Wielkim Stachu (Big Stan) tez pokazał kawałek dobrego aktorstwa . A co do Sandlera to bardzo go lobię ale trzeba przyznać ze jakby nie było Roba obok niego w paru filmach(chodź w większości wchodzi tylko na chwile ale zmienia cały film) to by nie osiągnęły takich punktów np. 50 pierwszych randek. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones