Robb WellsI

9,4
3 646 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robb Wells

Jest nim Łozo z Afromentalu- Zresztą co tu dużo mówić psie... bla bla yo poza wyglądem nie
dorasta ani żartem ani stajlem do Ricka :D

cryingslave

Łozo ma być jego sobowtórem?Nie sądzę.Wiem co mówię bo jestem z Olsztyna tak jak Afromental.

CHDZ

No ale co to ma do tego skąd jesteś :) Według mnie jest bardzo podobny do Rickiego. Mimo, iż nie ma wąsów i brody.

cryingslave

Miałem na myśli to że widziałem ich na żywo i wcale nie musiałem iść na ich koncert.Dlatego wiem jak wygląda Łozo i jak dla mnie ten chudzielec nie jest podobny do Rickiego.Jeśli miałbym szukać jego sobowtóra to bardziej widziałbym w tej roli Milowicza :D

CHDZ

Nie chodzi o posturę, ale mają coś w obaj w gębach podobnego do siebie. Wiadome, że nie jest to uderzające podobieństwo ale mi strasznie się kojarzy z Rickiem. A widzisz mi w ogóle Milowicz nie pasuje do Ricka. Zresztą czy to ważne Tobie przypomina kogoś innego a mi kogoś innego. Jedno jest pewne Ricky i jego natura są niepodważalne i jedyne w swoim rodzaju:)

cryingslave

Potwierdzam, mają coś podobnego w facjacie - szczególnie w okolicach gałek ocznych. ;)

CHDZ

No właśnie cały czas chodziło mi po głowie, że Ricky kogoś mi przypomina, i chociaż udało mi się w głowie wyszukać Milowicza, stwierdziłem jednak, że to nie on. A Łozo z domieszką Milowicza pasuje idealnie:-)

cryingslave

w jakies reklamowce tvn albo polsatu patrze w szoku, ze reklamuja rickiego, a to jednak ten łozo z afromental :|

cryingslave

Wyszukałem w ogóle co to za gości ten Łozo i jakoś bardzo podobny nie jest, choć jak sobie zrobił fryzurę a'la Ricky z końcówki 4 sezonu, jak go Bubbles ostrzygł po wybuchu przyczepy, to zaczynam widzieć podobieństwo

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/27764/450lozo.jpeg

Tito

Hehe, no właśnie o to podobieństwo mi chodzi, wiadome nie jest jakoś zniewalająco podobny, ale jak ja to mówię zalatuje do niego :)

cryingslave

No tylko Rob jest spoko a lozo to sztuczny glupi juror

karpiok23

To nie ulega wątpliwości ;)

cryingslave

Tak tak tak

cryingslave

Taaaaak!!!!! Od pierwszego odcinka zauważyłam podobieństwo

cryingslave

No właśnie oglądam Chłopaki z Baraków i ten koleś przypomina mi kogoś z rodaków, nie mogłem skojarzyć kogo. Na początku tak myślałem, ze może Tomasz Narkun z KSW, tyle ze z włosami. A po przeczytaniu tego posta, faktycznie bardziej Lozo niż Narkun

cryingslave

Faktycznie, podobni :o

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones