Robbie Jarvis

Robert Stephen Jarvis

7,3
348 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robbie Jarvis

jakośmi sie nie wydaje... nie jest przecież podobny do harry'ego, i nie ma takiej bujnej czarnej czupryny (przynajmniej na tych zdjeciach). młodego jamesa powinien zagrać dobrze ucharakteryzowany radcliffe.

wybryk_natury

i tak za dużo jest już tego radcliffe -_-' może być ten ... zresztą nie zapominaj mój drogi że przecież jeszcze jest.... charakteryzacja!!! a ona normalnie czyni cuda :D (no nieliczy radcliffe)

Dadzenie

eee.... wolałabym "moja droga" ;p
wiem, ze jest charakteryzacja, ale po prostu nie moge sobie wyobrazic jak z takiego "plastikowego" chłopaka (bo mi wyglada na plastikowego) zrobią jamesa. poczekamy, zobaczymy :)

użytkownik usunięty
wybryk_natury

Phi! Przeciez James Potter byl strasznie plastikowy (popisywanie sie przed kumplami i dziewczynami). Mi jak najbardziej pasuje na Jamesa moze troche za przystojny? Ratcliff jest obrzydliwy, a powinni byc podobni nie ;)?

a mi on pasuje tylko ze na Syriusza:)(młodego)Syriusz był przystojnieszy od Jamesa,więc aktor który bedzie grał młodego Syriusza powinien być ładniejszy od Robbiego Jarvisa ( a to będzie trudne-znaleźć aktora przystojnieszego od Robbiego:)

evunia

właśnie ;) trudno by było takiego znaleźć, a może ktoś by tak wrzucił fotkę Robbiego, by Ci co nie oglądali go w filmie mogli go trochę popodziwiać :P ?

Lisek_3

debile jak można uważać że robbie-down jest ładny

Dadzenie

złośliwie powiem tak samo:

debilka ;p
jak można lubić Olsenki i jak może komuś się podobać Orlando Bloom (obejrzyj sobie Troje :P idealnie dopasowali go to tej roli - Parys to mięczak:)


czy sama masz jakieś problemy na podłożu urody że nazywasz downem Robbiego?
jest przystojny, ja nie wiem gdzie ty masz oczy :P (jasne Rickie Martin, Iglesias, Bloom... dla Ciebie oni są pewno przystojni;)))

ale ok,
o gustach się nie dyskutuje :P
a każdy może mieć swoje zdanie...

tylko szkoda że od razu obrażasz ludzi :] a to nie jest wolność słowa

wybryk_natury

Mnie się wydaje że jest świetny. Tzn że świetnie pasuje jako James Potter. Ale nie wyobrażam go sobie w okularach!!! Ma ktoś może więcej jego zdjęć????

12czekoladka12

zobaczycie, jeszcze tak robbiego ucharakteryzują że stanie sie bliźniakiem Daniela. :) Jarvis jest całkiem przystojny, ale ja też nie widze go jako wizualnie upośledzonego wzrokowo. heh, może powinni mu szkiełka dać...tego pewnie nie zrobią, bo ksiązka mówi dosłownie że wyglądał tak samo jak Harry. Ale ciakawa jestem też ile Robbie ma wzrosru, bo w ksiązce też było napisane że ,, Harry był nawet pewien że jakby wstał to okazałoby sie że są równego wzrostu,, optycznie człowieka zwiekszyć lub zmniejszyć nie mogą chyba, co nie? :D

madame_Snowflake

Skąd wiesz? Teraz są do wszystkiego zdolni :p Ale naprawde, reżyser nie umie dobierać aktorów.

Elfka_2

A mi się podoba :P ładniejszy od Radcliffe'a.
Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na film, zobaczymy, jaki z Robbiego James ;)

12czekoladka12

Ja bym go raczej widziała jako młodego Syriusz Blacka, ale to oczywiście tylko moja opinia, nie oczekuję aprobaty z niczyjej strony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones