Robert De Niro

Robert Anthony De Niro Jr.

8,7
178 900 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert De Niro

Ostatni naprawdę dobry film w którym zagrał Robert De Niro to ,,Stone'' . A potem po prostu zero ,,ambitnych'' roli .... Widać że ma spore parcie na kasę grając w takich porażkach jak Last Vegas czy Elita Zabójców. . Mam sporą nadzieję że w The Irishman w 2016 roku w reżyserii Martina Scorsese pokaże się z dobrej strony.

PatrykGar

De Niro na starosc juz nie musi grac w dobrych filmach . swoje juz zrobil ;)

PatrykGar

Aż dziw bierze że tak uznany aktor, który stworzył niezapomniane kreacje w Taksówkarzu,Wściekłym Byku czy Ojcu Chrzestnym, gra teraz w takich badziewiach.Coraz bardziej zaczynam doceniać DiCaprio, który w przeciwieństwie do większości aktorów, nadal dobiera sobie role jedynie w dobrych lub bardzo dobrych filmach.

pokemon227

To poczekaj aż DiCaprio będzie miał 60+ na karku i w jakich filmach będzie grał, bo puki co jest na gazie.

pokemon227

To zależy jakie filmy uznajesz za dobre, bo wg. mnie duża ilość filmów z DiCaprio jest co najwyżej średnia, nawet te najnowsze filmy Pana Scorsese, są dużo gorsze od jego produkcji z lat 70-00 z małymi wyjątkami jak np. "Wyspa Tajemnic" czy "Infiltracja", doceniam jego kunszt aktorski, ale połowa jego filmów jest przeceniana jak np. bardzo średnia "Incepcja". De Niro powinien zrobić jak Nicholson i wiedzieć, kiedy ze sceny zejść niepokonanym.

pokemon227

Weź pod uwagę, że DiCaprio ma lat 40, a nie 70 i może sobie dobierać dobre role.

PatrykGar

Pisałem to już kilka razy. I muszę to powtórzyć. Nie liczyłbym na to że "The Irishman" w ogóle powstanie. De Niro z tego co się orientuje ma plany filmowe do 2017-2018 roku. Scorsese też chyba chcę kręcić i chyba już kręci "Milczenie Boga". A później będzie biografia Mike'a Tysona.
Chyba że być może masz informacje na temat filmu o których nic nie wiem i chcesz się tym podzielić. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones