Robert PatrickI

Robert Hammond Patrick Jr.

7,6
14 108 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Patrick

Po prostu nikt nie zagrałby tego lepiej! Do dziś na wspomnienie zimnej twarzy T-1000 ogarnia mnie przerażenie.

agatha

Tak....bohater jednej roli niestety....a szkoda....niestety sporo zależy od wykorzystania sukcesu a nie od samego sukcesu.

quark

W Terminatorze zarządził...ale grał jeszcze T-1000 w Świecie Wayna...gościnnie :-) I w Od zmierzchu do świtu 2 :-)

Michal1992

A Bohater ostatniej akcji (1993) to pies?

JackHolborn

Pierdoły gadacie, nawet nie widziałem tych filmów. All Hail White Dragon - rola życia to biały smok!

NieMamSwojegoZdania

Czas naprawić ten błąd, choć "Świata Wayna" nie polecam.

JackHolborn

Nie no Terminatory wszystkie widziałem bo ten nowy fajny z Matką Smoków :D
A ja polecam Peacemaker'a - tam koleś miał overnajlepszą rolę ever!

quark

nie skazywałabym go tak szybko.. nie należy zapominać zresztą o johnie doggetcie :)

gw1azdeczka

I słusznie! W Peacemaker zrobił najlepszą robotę.

quark

W "Szklanej Pułapce 2" dobrze wypadł.

LeoMessi86

Wypadł dobrze ale mogli mu tę rolę większą zaproponować zaraz mu Willis kulkę w plecy wpakował.

quark

e tam w wiekszosci filmow byl zajebisty chocby zero tolerancjii

quark

a Archiwum X też grał super

agatha

TERMINATOR 2 ---- T- 1000 TYLKO ON TAK ŚWIETNIE MÓGŁ ZAGRAĆ!!!!! EXTRA

agatha

owszem nie zagrałby nikt na bank tego lepiej ale jednak nie zgadzam sie że to rola jego życia :) jako fanka The X-Files muszę zgłosic jako najlepszą Johna Doggeta :)

agatha

T-1000 - to była niesamowita rola! Miałem 6 lat, gdy pierwszy raz oglądałem T2. Ludzie, wielkie przeżycie... W dużym stopniu dzięki Patrickowi.

użytkownik usunięty
daf

a mi on sie kojarzy z trenerem z "Oni" moze dlatego ze ogladam ten fim na okraglo

agatha

Trudno się nie zgodzić ... Miałem cholera z 7 może 8 lat, jak pierwszy raz oglądałem T2 i doskonale pamiętam, jak mnie T1000 przerażał ...
Totalna bezduszność i w 99% scen brak jakiejkolwiek mimiki, nie mówiąc o emocjach.
Jedyny do tej roli i chwała opatrzności, że jego akurat wybrali.

speed_demon

No wiadomo w Terminatorze bardzo charakterystyczny. Mnie również kojarzy sie z rolą trenera Willisa w filmie "Oni" - swietny jest (zarówno film jak i on)! Poza tym pamiętam jak zagrał ojca Elvisa w filmie..."Elvis" hehe :)

Zeke

I zagrał także ojca Johnny Cash'a w filmie "Walk the Line"!

speed_demon

W roli T-1000 rewelacyjny!
Tylko, że mnie ta postać nigdy nie przerażała - odkąd widziałam ten film jak byłam mała zawsze chciałam mieć swojego t-1000 =)

agatha

gad damet balem sie go zawsze:) jeszce ta muzyczka przy jego wejsciach

agatha

w t2 zagrał rewelacyjnie a ta muzyka jak się pojawiał żeczywiście tylko geniusz mógł wpaść na połączenie gry aktorskiej najwyższych lotów i muzyki klimatycznej do charakteru postaci
i w zero tolerancji co gość zagrał to nie mogłem wyjść z podziwu jak spoko jest ten film
te dwa filmy the best ale wiadome że w większości świetnie zagrał
zero tolerancjii zrobił na mnie takie wrażenie jak szklana pułapka 1 bo oglądałem ją jak miałem parenaście lat i w die hard 2 też spoko zagrał nie wiem czemu go tak na krótko dali podniósł by film o poprzeczke wyżej szkoda

Chucky_Tbg

jak byłem mały to bałem się zasnąć bo myślałem że t-1000 przyjdzie;)

knight_rider

Kapitalny był w roli terminatora.

agatha

Robert Patrick jako T-1000 - Doskonale zagrał, polubilem go przez ta role

andreww24

t-1k na zawsze.. Ale Patrick jest wszechstronny. Sprawdzil sie tez w roli komediowej - fajnie zagral w Striptease:):) jako maz Demi.. brał morfine dla koni i zeby miec kase na dragi kradl wozki inwalidzkie:D hehe miazga:P.
Pozdrawiam sympatykow RP

wojteck

Świetna charakterystyczna twarz- i co? rozmieniony na drobne ....

pinks

Drobne? Wg mnie udowodnil ze moze zagrac wiele. Bys chcial byc zaszufladkowanym pod jedna mina? Zrobil komedie, liczac ze oderwie sie od T-1000-ca..

agatha

To co miał zrobić zrobił- zagrał i przeszedł tą rolą do historii światowej kinematografii.

agatha

A jednak lekki uśmieszek pojawił się u niego w T2, gdy odwiedził rodziców zastępczych J.Connora;-)
2-sekundowe wejście miał jako T-1000 również w "Bohater ostatniej akcji".
T2 oglądałem już na początku 1992 roku jako nastolatek na pirackiej kasecie u kuzyna i film zrobił na mnie piorunujące wrażenie, m.in. dzięki T-1000!

agatha

zaliczyłbym go do jednego z najbardziej bezwzględnych czarnych charakterów po roli T-1000.Z ofiarą nie zaczynał rozmowy,nie jarał się przedwczesnym zwycięstwem nie rządziła nim duma z posiadanej siły jednym słowem nie owijał w bawełne jak to robią inne czarne charaktery w filmach po czym giną bezsensowną śmiercią.Zabójca z zimnej krwi.Zajebistość w tej roli zdobył.Sądzi ktoś podobnie?pozdr..

danielpiw23

toć jako T-1000 w ciągu filmu może powiedział parę słow nic więcej...

użytkownik usunięty
Better902

A co by mu pomogły rozmowy z ludźmi, za wszelką cenę miał zabić Johna Connora, a że był robotem to nie męczył się, był nieustraszony i w dodatku prawie niezniszczalny, pytał się tylko o podstawowe sprawy: co, gdzie i jak.

agatha

Obejrzyjcie sobie S.W.A.T. Miasto W Ogniu dobra rola w filmie zalatującym gniotostwem.

tomucho77

DOKŁADNIE

agatha

Co jak co, ale moim daniem rolę życia miał w serialu The Unit. Nie wyobrażam sobie nikogo innego w roli pułkownika Rayan'a, zagrał po prostu perfekcyjnie. Co tu dużo gadać - po prostu znakomity aktor.

agatha

Tak T-1000 mordercza jego rola chyba najbardziej przerażająca maszyna w dziejach kina. A ta scena jak grozi palcem Sarze Conor i przy tym jego spojrzenie

maciejerzy

To był majstersztyk. Nie wyobrażam sobie nikogo innego. Owszem terminator to Arnold, ale zaraz potem jest niezniszczalny T-1000 Robert Patrick. W t2 na mnie zrobił największe wrażenie. Te jego ruchy, to poezja.

agatha

Bez wątpienia była to jego rola życia idealnie tam pasował. Zresztą nie był jedyną osobą która w T2 odegrała swoją życiową role.

raiden19

niewykorzystane talenty...szkoda bo i Robert jest fantastyczny i Edward Furlong, i wierze, że ich najwiekszy czas jeszcze nadejdzie :)

agatha

po 12 latach od Twoje go wpisu- POTWIERDZAM ! On jest najlepszy do tej roli!

agatha

To prawda
tu się w pełni zgadzam
za rolę T 1000
powinien nobla dostać.
Po prostu zagrał idealnie
taki właśnie powinien być
prawdziwy aktor,
Te wszystkie Kasie Cichopek
powinny się uczyć.

MATRIX_32

Racja

trancefan1986

Robert Patrick to przede wszystkim T-1000, ale to zaszczytna rola w filmie wybitnym, rola jego życia. Chwalę go też za Oni, no i za Cop Land :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones