Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

jak na niego patrze to niedobrze mi się robi!!! ludzie co wy w nim widzicie??

susan21

Zgadzam się. Nie ma w nim nic seksownego. Jedyna jego rola kiedy fajnie wyglądał to jak był młodszy i grał Cedrika Diggory'ego w 4 Pottera. Ale rzeczywiście w porównaniu do opisu Cullena z książki to aktora wybrali marnie.

susan21

A ja mam do niego słabość, chociaż nie jestem fanką Zmierzchu, to samego Roberta lubię ;]

susan21

mnie robi się dobrze, baaaaaaaaardzo dobrze

susan21

On jest paskudny! nie mam pojęcia dlaczego ogłaszają go non stop jakimś "Najseksowniejszym mężczyzną na ziemi". Błagam!

paalita

nie rozumiem tego że cześć ludzi szczególnie napalonych małolat gdy widzi pattisona zmierzch itd to mdleje piszczy że aż chce się im dać w łeb ( bez urazy ) a druga nienawidzi tej sagi i rzygać się im chce ......dla mnie jest to obojętne....nie rozumiem tego.....

Lydia_16

Widocznie jesteś lesbijka .... nie no bez urazy ale widać ze tutaj same lesby się wypowiadają.
Ogólnie to lubię Edwarda z zmierzchu niż Roberta pattisona no ale też da się go przełknąć . ;*

susan21

no niestety sie nie zgodze bo zostal najseksowniejszym mezczyzna 2011 roku na swiecie

sobol1237

Jak przeskanują zdjęcia wszystkich mężczyzn świata i on okaże się najwiekszym ciachem to wtedy może porozmawiamy. ;)

susan21

nie rozumie jesli wam on nie pasuje to po co sie wypowiadacie jest przystojny utalentowany i zostal najseksowniejszym facetem roku 2011 on tez chce zyc normalnie ja go podziwiam

angelika21

nie powiedziałabym, że jest najseksowniejszym facetem świeta czy jest przestojny, wręcz przeciwnie... W zmierzchu jest całkiem ładny ale to dlatego że go wymalowali... mi się wogóle nie podoba, tyle wali sobie żelu do włosów;) A jeśli chodzi o podziwianie- to za co??? Jest taki sam jak ja,ty... ja też chce żyć normalnie...

susan21

ma ryj jak srajacy kot na puntyni

mSado

a wy jesteście piękni

wasza kultura na tym portalu i inteligencja poraża , to nie jest paśnik dla trolli kochani

susan21

imié

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones