Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 132 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

KASZANA

użytkownik usunięty

on jest żałosny, ludzie! Ani dobrze nie gra a wygląda jeszcze gorzej co z wami? Roawling napisała, że był przystojny, to co, w filmie niby też jest? Ech

Oj, moja droga, no przede wszystkim trzeba pamiętać gdzie się co pisze. No bo akurat tutaj to zaraz zaatakuje cię tłum fanek i co będzie? przecież i tak to ci nic nie da, tylko może zaszkodzić. Ja nie rozumiem, czemu ludzie wchodzą na filmy lub osoby, których tak po prostu nie lubią .... Nie wiem.
A, no i pamiętaj, że każdy ma swój gust. Ja go tam lubię, tylko nie na tym zdjęciu. A, może ty po prostu nie widziałas innego zdjęcia po za tym? To by wiele tłumaczyło ... Na tym tez mi się nie podoba.

użytkownik usunięty

nie oglądałam, i atak fanek mi nic nie zrobi, a fora są też po to, żeby pisać o tym co się nie podoba, prawda? ale jak już powiedziało mnóstwo osób każdy ma swój gust, chociaż mnie bardziej wkurza powtarzanie tego 100 razy niż pisanie negatywnie o fajnych filmach/osobach

Chwila, chwila. Wybacz, zaszkodziła mi mocna kawa chyba i nie jarzę za szybko. Nie oglądałaś innego zdjęcia, tak? No to ... A, co tam, nic nie powiem. Jak już napisało wiele osób i chyba za ten czas nic się nie zmieniło, każdy ma swój gust. A, i zaręczam, że na ciebie nie naskakuję, nie myśl sobie. My tak po prostu dyskutujemy ;)))
Pozdrawiam

Chwila, chwila. Wybacz, zaszkodziła mi mocna kawa chyba i nie jarzę za szybko. Nie oglądałaś innego zdjęcia, tak? No to ... A, co tam, nic nie powiem. Jak już napisało wiele osób i chyba za ten czas nic się nie zmieniło, każdy ma swój gust. A, i zaręczam, że na ciebie nie naskakuję, nie myśl sobie. My tak po prostu dyskutujemy ;)))
Pozdrawiam

użytkownik usunięty

wiem, nie mówiłam, że na mnie naskakujesz. widziałam inne zdjęcia, ale zappmniałam wstawić przecinek między nie, a widziałam sorry ;-)

sorki jeżeli ci nie przpadł to nie ochrzanij go ...

Cóż, rzeczywiście nie jest specjalnie przystojny, ale w filmie niewiele rzeczy się zgadzało z książką(na przykład Fleur, Krum, całkowity brak Zgredka i Mrużki...).
Ja bym na Cedrika dała tego gościa, co grał Olivera Wooda w "HP i
Kamieniu Filozoficznym", ale to już kwestia gustu.

Veda12

tak jest, kwestia gustu. Brak Zgredka i Mrużki jakoś mnie nie zmartwił, natomiast ... Co się nie zgadzało u Fleur czy Kruma? Nie mogę dojść.

Kotylion

mi to nawet sie podobał ale kiedyś teraz to nie za to podoba mi sie Stanislav Ianevski ale tylko troche

zapraszam!!!!:P

Kotylion

W przypadku Fleur i Kruma wiele się nie zgadzało, a przede wszystkim, moim zdaniem Fleur powinna być dużo ładniejsza, a Krum raczej mniej atrakcyjny, ale to tylko moje własne oczucia. Nie zmuszam nikogo do podzielania mojego zdania. Mnie brak skrzatów zmartwił i to bardzo, ale jak innych nie zmartwił, to też nie widzę w tym problemu.

użytkownik usunięty

mnie tam się hp jako film nie podoba w ogóle, zwłaszcza 3 cz, a potem 4 choć książki są świetne, a dobór aktorów jest w ogóle do d**y, może poza Ronem

użytkownik usunięty

mnie tam się hp jako film nie podoba w ogóle, zwłaszcza 3 cz, a potem 4 choć książki są świetne, a dobór aktorów jest w ogóle do d**y, może poza Ronem

użytkownik usunięty

do NaShI pisze się nie tylko o tym kogo się lubi, ale też o tych których się nie lubi, zdajesz sobie z tego sprawę?

Znaczy nie podoba ci się 3 i 4 film, tak? Jak dla mnie nadal, po przeczytaniu 6 części, chyba najlepszą pozostaje 3 - i w książce i w filmie. Chociaż 6 prawie na równi ... Ale nie ma o czym mówić, bo on przecież już dalej nie powinien (chociaż nie obraziłabym się na taką niespodziankę) cię już męczyć swoim widokiem ...
Pozdraiwam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones