Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

Nuda

użytkownik usunięty

Aktor z niego marny, nie będę pisała komentarzy typu "jaki on glupi i brzydki, zal" bo jeszcze
zostalo mi troche rozumu, ale zastanawia mnie jak on do cholery zostal aktorem? Wszędzie
ta sama mina "le stwardnienie", ten ironiczny uśmieszek, który się pojawia w każdym filmie
co 2 minuty, jego tak zwany talent mozna ująć jednym słowem "DREWNO"

A jakie filmy z jego udziałem widziałaś, tak z ciekawości?

użytkownik usunięty
domia25

Nie musiałam całej filmografi oglądać, bo po około 4-5 filmach przestałam szukać, bo w każdym wygląda IDENTYCZNIE więc o czym tu pisać...

użytkownik usunięty

tylko nie pisz, ze musial to byc "zbieg okolicznosci" ze w filmach ktore obejrzalam akurat tak wyszedl

Muszę się zgodzić, że Robert ma dosyć ubogą mimikę i gdy obejrzy się z nim więcej filmów można szybko mieć go dosyć. Chociaż po obejrzeniu tylko 1-2 filmów można go lubić. Uważam, że w "Remember me" zrobił kawał dobrej roboty i gdyby był to jedyny film jaki z nim oglądałam może nawet byłabym w stanie go polubić ;)

użytkownik usunięty
vix1990

Ale tam też walił takie same minki i te już sławne "ironiczne usmieszki" ktorych jest mnostwo w "wodzie dla słoni"

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Jednak powtórzę, jeśli obejrzy się w nim jeden film można pomyśleć, że akurat taką charakteryzacje wybrał dla swojej postaci, a gdy obejrzy się ich więcej, wie się już, że nie jest to charakteryzacja tylko uboga mimika ;)

zgadzam się - DREWNO

użytkownik usunięty
mackin_2

Nie wiem co się stało z hollywood, teraz promują tych z najmniejszym "talentem"

użytkownik usunięty

Jestem dokładnie tego samego zdania. Dlaczego wszyscy się tak nim zachwycają? I te panienki jaki to on przystojny niby. Zniewieściały i sztywny, nieuleczalny brak talentu i refleksji nad rolą

zgadza się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones