Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

Ja widziałam go chyba tylko w HP, ale nie wiedziałam, że on tak wygląda prywatnie!! Bo w filmie wyglądał bosko, a tu?! Przydałby mu się stylista. IMMEDIATELY!!

DizzyMissLizzy

Tak, zróbmy z niego następną gwiazdkę disneya!

Mniej więcej po moim trupie.

belliesan

Matko, kazdy ma swoj styl. Dajcie sobie juz spokoj. MissKlar czy Twoj wyglad ktos krytykuje? Zastanow sie..

Risae

a ja nie wiem w dalszym ciągu o co chodzi...
czytam to i czytam...
"ale on wstrętny" "jego profil to góry i doliny" "łeeee jaki menel" itak dalej i tak dalej
A jeśli juz mam oceniac Roberta poprzez wygląd a nie przez pryzmat jego gry aktorskiej (wtrące, że według mnie ma talent ale moze sie nie znam) to musze stwierdzic ze ogladajac go w wywiadach itd. wydaje się mily, sympatyczny, naturalny, smiechowy.
No i ladny. Duzo bardziej podoba mi się taki niechlujny, lobuzerski, niedbaly, niewylansowany robert czego tu sie czepiac??!! No i jeszcze niezle spiewa, ma zarabiste piosenki....
jednym slowem BUNT

DizzyMissLizzy

Szczerze? Taki BadBoy jest całkiem pociagający ;) a jego artystyczny nieład... mrrr ;D w jednym moge się jednak zgodzić- mógłby cześciej używać szamponu xDD reszta spoooko :DD

DizzyMissLizzy

Chyba żartujecie?!
Przecież te nieumyte, rozczochrane włosy i "żul-style" to wizytówka Roberta! On obala wszelkie teorie, twierdzenia, nakazy, obowiązki i Bóg wie co jeszcze, że gwiazda musi zawsze być wystylizowana, uczesana, umalowana, UMYTA xd, pięknie ubrana itp.
Ja często patrząc na sławne osoby zastanawiam się, jak wyglądają pod ich tą całą 'maską'. Robert jest naturalny, nie przejmuje się.
No, może czasem przesadzi z tą.. ekhem, naturalnością, ale za to go kochają!! xD
Inni potrafią się przez pół dnia stroić i ulepszać. On wstanie z łóżka i już jest gotowy :D

marville

Właśnie, że fajnie wygląda. Przez temat przypomniał mi się Efron z toną fluidu na twarzy, tuszem do rzęs i szminki, błeeee... Poza tym, wcale nie nie myje włosów, przecież widać, że po prostu ma rozczochrane włosy i takie ciuchy. To facet, nie baba. Najważniejsze, że wychodzi przekonująco w swoich rolach. Przecież to aktor, nie model.

finlay

No i jego kobieta będzie miała dobrze :D nie będzie jej zajmował łazienki przed każdym ważnym wyjściem xDD

Immortal_

Dokładnie ^^
A może nawet jego kobieta przejmie od niego jego styl i będziemy mieć ukochaną parę brudasków ;D

DizzyMissLizzy

Nie wiedziałam, że ten temat wywoła tyle emocji:P

DizzyMissLizzy

<<"łeeee jaki menel">>

hahahahha ... ja jakoś nie słyszałam żeby ktoś tak mówił. Ani też nie czytałam .. xD Ja tam uważam że bez zarostu wygląda bardziej sexy xD
ale szkoda że się pozbył czupryny ...

ChiliPorcelain

Noo . bez zarostu lepiej ;)

<za krótki>

DizzyMissLizzy

he so ugly.

Na prawdę jako Edward mi sie podoba ale prywatnie, nie wiedzę w nim nic ciekawego.<OoO>
Oczywiście zgadzam sie ze ma swój styl, mi osobiście bo gustu nie przypadł.

aniaM

A ja go 'prywatnie' nie znam, więc nic nie napiszę... A tych, co go prywatnie tego czy tamtego, o nic pytać nie będę, bo jaki on jest poza ekranem to mnie nie interesi (męża nie szukam) ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones