Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

Nie mam nic przeciwko Pattinsonowi ale teraz to przegiecie :/ jest na 10 miejscu tylko przez TWILIGHT! Ludzie co sie z Wami dzieje? Niedlugo bedzie na 1 miejscu.. Mielsicie oceniag go jako aktora a nie jako Edwarda! Wrrrr :

Risae

Bez paniki;) Z tego co pamiętam Heath Ledger też podskoczył do góry, kiedy 'Mroczny Rycerz' był na topie. Za jakiś czas wszystko wróci do normy.

użytkownik usunięty
Risae

Się zgodzę. Lekka przesada. Miejmy nadzieję, że się wszystko unormuje jak to napisała 'Character'. Jednakże, niektórzy mówią, że 'nadzieja' matką głupich jest. Oby nie w tym przypadku.

Nad nim Bruce Willis POD NIM(!) Johnny Depp dajcie spokój, jestem w głębokim szoku! Nie zasługuje na 10 miejsce...!

Merry

Oczywiście, że nie i nie ma powodu do obaw. Dajcie mu chwilę, a zaraz spadnie w dół :P

Lainn

Może i spadnie ale pojawią się nowi TOp 100 ludzie juz od dawna nie działa prawidłowo przez wprowadzenie podziału na reżyserów producentów itd . może kiedyś coś z tym zrobią?

luki13

Już jest dobrze, spada... teraz na 31 miejscu :P

Merry

i bardzo dobrzxe, ulzylo mi :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones