Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

Jest przystojny,,, i nawet fajnie zagrał w filmie "zmierzch" Ale mam tylko jedno zastrzeżenie. W książce Edward jest nieziemsko przystojny, Belli na jego widok kręci sie w głowie i nie może oddychać, natomiast robert aż tak przystojny nie jest,,,
pzdr:)

Salvamee

MOIM zdaniem on jest cholernie przystojny ! ;)
I jak widzę go w Zmierzchu to serio zapiera mi dech ;)
Pozdrawiam! ;) :*

AdrienneCULLEN

Co tu dużo mówić.. O gustach się nie dyskutuje. Jednym się podoba mniej lub bardziej ;) Tak było, jest i będzie xD

pietrusia

AMEN;)

Salvamee

No mnie też się podoba :P
A na ksiązke poluję :D O dziwo nigdzie jej nie moge znaleść xD
Wiesz w końcu miał być przystojny dla Belli :P I z tego co słyszałam w wywiadach to (Kristen) stwierdziła ze jest bardzo przystojny :P

Zuzia1512

ja mam wszystkie 4 części, jak chcesz to ci linka rzuce;)

Salvamee

Ja to w ogole dziwna jestem ale czasami Robert wydaje mi sie nieziemsko przystojny a czasami zupelnie nie w moim guscie:))I wez tu zrozum kobiete:))))))

Lianna

Tez tak czasami mam xD Uwielbiam go, a nieraz mnie najdzie takie coś i sobie myślę 'Przecież on nawet nie jest przystojny' ;) Szczególnie kiedy patzrę na to zdjęcie w miniaturce xD Ale zaraz świeci mi się lampka ostrzegawcza ;D I <3 Edzio xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones