Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

Czy we wszystkich sytułacjach zachowałybyście się tak samo jak Bella? Które to momenty i jakie by było Wasze zachowanie???

eewulkaa

ja na przykład, kiedy Edward dał Belli to serduszko w Zaćmieniu, powiedziałabym, że chcę je nosić znacznie bliżej i przypięłabym je sobie do łańcuszka...

eewulkaa

ja myślę że nie ma dziewczyny która zachowywałaby się identycznie jak bella, a jeśli chodzi o mnie to denerwowało mnie zachowanie belli jak edward poruszał temat związany z małżeństwem-tak bym się na pewno nie zachowała...

Vivan

Oj wiele bym zrobiła inaczej :P
Przede wszystkim nie dawałabym się tak szybko spławiać przy "zbliżeniach". No takie ciacho jak Edward Cullen...? ;P

eewulkaa

Niech mi ktoś powie... czemu takie tematy znajdują się TU?! To jest forum Roberta Pattinson'a. Nie Zmierzchu. Nie Kristen. Roberta. Nie powinniśmy tu rozmawiać o jego rolach? Już pół biedy o Edwardzie. Ale o Belli? Błagam was.

belliesan

Och... wybacz, że Cię uraziłam lub zdenerwowałam... Was też, drogie forumowiczki przepraszam. Mam nadzieję, żę kiedys wybaczycie mi ten błąd i znów będziemy jedną wielką rodziną. A teraz idę zamknąć się w sobie. Bye^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones