Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

Harrym Potterze,byłam nim zachwycona, nie potrzebnie zaszmacił się tym zmierzchem -.-

Pikasia

Dla mnie dobrze zagrał jeszcze w Wodzie dla słoni i Twój na zawsze.

susan15

w twój na zawsze spoko też, i wodzie też nieźle,ale zmierzch go zaszmacił -,-

Pikasia

Na nazwisko Pattinson od razu kojarzy mi się nadopiekuńczy " idealny"; nieziemsko "przystojny" brokatowy Edzio.

Pikasia

Tak, niestety, ale przeszłości już nie można zmienić i przyjął tą rolę.

DarkVampire

źle zrobił.

DarkVampire

Było mineło. Trzeba było wtedy się zastanowić w co się pokował przyjmując te rolę.

Pikasia

mam dokładnie to samo zdanie, niestety wpakował się w ten szajs

Pikasia

Ja miło go wspominam tylko z HP, a później było tylko źle (Zmierzch i Uwodziciel-dno) :)

gosia_071

Jeszcze dobrze zagrał w Wodzie dla słoni i Twój na zawsze.

Pikasia

W HP mega mi się podobał, uważałam go za przystojniaka <3 nie podobał mi się jako Edward choć gdyby nie przyjął tej roli to pewnie trudno by mu się było wybić i mało by osób o nim słyszało.

użytkownik usunięty
Pikasia

Ja lubię zmierzch,ale zgadzam się,jeszcze przez ten film dostał z 5 nominacji do złotych malin ;/

Pikasia

To prawda. Ja osobiście uważam, że ma chłopak potencjał i kiedyś być może będzie z niego dobry aktor, ale przez ten Zmierzch wszyscy kojarzą go z błyszczącą karykaturą wampira i szufladkują jako miernego aktora, ulubieńca nastolatek. A pamiętam go chociażby jako Cedrika, gdzie był sto razy przystojniejszy i nawet nieźle sobie poradził... Źle chłopak zrobił, może kiedyś uda mu się odejść od tego całego Edwarda, choć to chyba zbyt charakterystyczna rola... ;/

Pikasia

A moim zdanie w Zmierzchu zagrał najlepiej!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones