Robert RedfordI

Charles Robert Redford Jr.

8,3
22 245 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Redford

mi ze zdjęć w młodości Brada Pitta

aagnieszkkaa

mi też :)

Pikasia

Dołączam

aagnieszkkaa

Już wiem jak w wieku 70 lat bedzie wyglądał Brad Pitt. Wyglądają jak ojciec i syn.

niejasna

I Jacka Wagnera

niejasna

Dokładnie

aagnieszkkaa

Mnie nie, jakos Brad Pit mnie drażni, działa na mnie antypatycznie. W sumie jak Pitt gra w filmie to raczej nie jest to dla mnie zachęta do pójścia do kina wręcz przeciwnie moge nie isc z jego powodu. Zawsze tak z nim miałam pamietam jak wiele lat temu byłam na Wywiadzie z wampirem w kinie, film dobry, kolezanki sie zachwycały nim a mnie drażnił a Redforda uwielbiam a jak był młodszy to w ogóle powalał wyglądem. Dla mnie Brad Pitt troche czasami sie stylizuje na Redforda i tez jest blondynem ,ale podobny do niego nie jest.

Ami_656

Wywiad z Wampirem to akurat jeden z niewielu filmow w ktorych Brad Pitt pomimo uroku osobistego mnie nie drazni:D
Nie mozna mu odmowic talentu, ale gra z ogromna maniera. W wywiadzie... akurat to byl dobry manewr.

aagnieszkkaa

PRZYPOMINA!? wyglądają prawie identycznie. pewnie Redford to biologiczny ojciec Pitta :P

retro_woman88

Kto tam kurcze wie, może...:)

aagnieszkkaa

A ja przeglądając jego zdjęcia z młodości stwierdzam, że Simon Baker również jest do niego podobny :)

aagnieszkkaa

też mi się skojarzył :-)

aagnieszkkaa

Brad się mocno stylizuje na Redforda, ale kudy mu tam. Zgadzam się z Ami_656.

aagnieszkkaa

Mi też, oglądam Żądło i nie mogę się nadziwić, jak wiele Brad Pitt czerpie z jego gry i mimiki :D pełna stylówa :D

użytkownik usunięty
aagnieszkkaa

podobni obaj do siebie razem - jak się jest przystojnym facetem, to czasem trudno nie narobić sobie kłopotów

użytkownik usunięty
aagnieszkkaa

Czy ja wiem... Redford ma tak jakby szlachetniejszą urodę - ale w młodości to był dopiero Man! Normalnie młody bóg :)

aagnieszkkaa

Redford to mercedes, Pitt to trabant

iwonrud

No nie wiem, tu bym nie przesadzał, bo Brad pokazał, że potrafi grać. Dla mnie bardziej Redford to legenda, a Brad to współczesna gwiazda

aagnieszkkaa

ja kiedys myślałam że to on jest ojcem Pitta..

aagnieszkkaa

Mnie również

aagnieszkkaa

Wypadałob by powiedzieć....że Brad Pitt prxypomina Roberta Redforda....z młodych lat !!

jacol_57

Dla mnie Redford to wizualne połączenie Brada Pitta i Bryana Adamsa

aagnieszkkaa

A mnie jak się postarzał, co widać na zdjęciu wyżej, przypomina Daniela Olbrychskiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones