Robert Sean Leonard

Robert Lawrence Leonard

8,8
9 015 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Sean Leonard

Dr Wlison...

użytkownik usunięty

Jako dr James Wilson w "House M.D." jest po prostu fantastyczny! Świetna rola=)

swietną rolę to on miał w stowarzyszeniu umarłych poetów!!!!!!!!!! w Hause jest dobry....wiec nie podniecajmy sie serialem skoro jest SUP

użytkownik usunięty
LaraNotsil

A czy ja napisałam, że rola w "House M.D" jest jego najlepszą? Nie. czytaj ze zrozumieniem, z łaski swojej.

wiesz piszac swietna rola to raczej wnioskuje ze jedna z najlepszych... i z laski swojej nie pisz ze nie potrafie czytac ze zrozumieniem.

użytkownik usunięty
LaraNotsil

Ja też uważam, że rola Neila Perry'ego w "SUP" jest najlepszą w karierze Roberta Leonarda. A rola Jamesa Wilsona jest najlepsza zaraz po niej. To moje zdanie i mam do niego prawo!

W "Stowarzyszeniu Umarłych Poetów" grał po prostu cudnie ^_^. Był słodki... i w sumie nie zmienił się. W "Doktorze Haus" nadal zachwyca swoją dość specyficzną urodą ^_^.

Zgadzam się z autorką tematu - rola doktora Wilsona świetnie mu wyszła.

NeutralGin

nie żbym kogoś krytykowała czy co,a le czemu wszyscy piszą "DR HAUSE"? Według mnie to serial nazywa się "House",ale to nie:)
a czy dr Wilson jest zonaty?

użytkownik usunięty
Madziafaka

kto pisze "DR HAUSE" ja tu widzę tylko "House M.D."...
"Według mnie to serial nazywa się "House",ale to nie:)" kaleczysz piękną polską mowę... :(
"a czy dr Wilson jest zonaty?" skoro jesteś po 1. odc. to możesz nie wiedzieć, ale jak jesteś po 2-3 to ZGROZA :P

Madziafaka

O matko, napisałam z błędem (akcent zachodnioniemiecki)... I tylko ja zniemczyłam tę nazwę (nie wiem skąd wzięłaś "wszyscy") i od razu masz wonty =/... Ludzie, litości...

Severine

wiecie, nie czepiałam się Was, ale moich znajomych, którzy pisza mi smsy z błędami. Nie irytować się od razu tylko posłuchać.
Nie oglądam od początku serialu, więc mam prawo nie wiedzieć czy jest żonaty.
Nie kalecze mowy, bo zrobili to przede mną jacys poslcy tłuamcze od siedmiu boleści.
N adrugi raz nie zapytam o nic.

Madziafaka

Daj spokój, każdy ma prawo do zadawania pytań. Postaram się odpowiedzieć na Twoje.
Czy dr Wilson ma żonę? Odpowiedź na nie jest dość trudna, ponieważ o ile się nie mylę to James Wilson miał już 3 żony ;) Jimmy wcale nie jest takim ideałem, na jaki wygląda.

Saphira

A szkoda, szkoda :P...

Ostatnio to chyba było wspomniane, nie =)?

Severine

Zależy, w którym momencie oglądania jesteś. Ja znajduję się ok. 10 odcinka 2 serii i owszem, Wilson MA żonę. Trzecią.

Achajka_2

Oj, ma 3 żone, ale co z tego skora zdradza ją (tak jak tamte inne) ;]

Ale co tam :D Ja uwielbiam i Wilsona i Leonarda xD

Wiedzma_5

Heh, a nie wygląda koleś na takiego ;)... Leonard jest słooodziak ;D...

Severine

Chyba w przypadku trzeciej żony Wilsona było właśnie odwrotnie- to ona zdradzała jego :)

Koleś ma tak słodziutką urodę ^^... Tyle lat minęło od Stowarzyszenia umarłych Poetów, a nadal ma w sobie "to coś" :).

A jako dr Wilson: bez obrazy, ale nie pasuje do niego postać, która na każdym kroku zdradza żonę (i to nie pierwszą xD)... Może mam już "uprzedzenia" z wcześniejszych filmów, ale uważam, że jest po prostu zbyt słodki xD.

Eleanor_Caufield

E tam, to że jest słodki jeszcze poleprza postać Jamesa Wilsona! Jest dupkiem, bo zdradza żonę (żony :D) ale przy tym jest tak uroczy, że i tak go wszyscy lubią.
Jeśli chodzi o SUP to rola też genialna. Ale zupełnie inna. I jak to porównać?! Nie da się. Ale SUP to jeden z moich ukochanych filmów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones