Robert SheehanII

Robert Michael Sheehan

8,3
11 664 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Sheehan
Rrouge

to prawda, on i numer 5 robią ten serial. fenomenalne role

sonatapatetyczna

Kocham go za tę rolę^^

sonatapatetyczna

to prawda 5 i Klaus to moi ulubieni!

Rrouge

Fenomenalny jako Klaus.

Rrouge

Zbyt mocno naśladuje Johnny Depp jako Kapitan Jack Sparrow, tak jak Cezary Pazura naśladował Jima Carrey'a w Kłamca Kłamca. Niezbyt oryginalnie.

rool72

Eeee, dopowiedziałeś sobie. Zupełnie inne postaci i inny język ciała. Ani przez chwile nie skojarzył mi się ze sparrowem.

rool72

Od pierwszej sceny myślę dokładnie tak samo.

rool72

Nie naśladuje Sparrowa. Pewnie tak uważasz dlatego, że obie postaci były na używkach, więc chcąc nie chcąc musiało wyjść trochę podobne. Ale według mnie Klaus jest dużo bardziej smutny, a zarazem wiecznie brnie dalej i z jakiegoś powodu cieszy się z życia. W pierwszym sezonie myślałam, że to taki zwykły błazen, bo zawsze musi jakiś być w rodzinie. Ale z czasem zaczelam go lubić najbardziej ze wszystkich postaci, bo jest jak kolorowy ptak i ma serce, tam gdzie trzeba. Teraz sceny z nim to prawdziwa przyjemność. Aż jakoś tak się samą gęba cieszy, jak się pojawią sceny z nim. Chyba, że to zasługa tego, że Vanja Viktor i Alison są tak bardzo denerwujące, że Klaus przy nich błyszczy.

Rrouge

Mnie się dopiero w drugim sezonie spodobał, może dlatego, że w pierwszym był non stop naćpany.
Do tego wygląda w drugim jak Michał Szpak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones