Robert Więckiewicz

8,2
82 801 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Więckiewicz

Co on robi na 6 miejscu. Komu się to niepodoba niech pisze.
Dla mnie to między 100-200.

Pacino

Mi się to nie podoba. Żaden polski artysta nie powinien być w top 100.

movie_maniak

Artysta tak, aktor nie. Mi tez się to nie podoba żeby Więckiewicz był np. przed Anthony Hopkinsem, albo Brucem Willisem.

Pacino

Widzę, że nowi użytkownicy, tak??
To nie wiecie, ale tu na filmwebie to prawie codziennie jakiś aktorzyna ze serialu wchodzi do top 10, a za 2 dni wypada z hukiem z top 100.

Uzi

NOestety naze ukochane TOP 100 jest walnięte al jego 6 miejsce to zapewne zasługa głupich fanów marnych "Odwróconych"
Proponuje dać mu 1 i jutro będzie daleko poza top100

Kain

No tylko, że ja na przykład głównie pamiętam go z Vinci:) jest jednym z lepszych polskich aktorów. Oczywiście wszystko to rzecz gustu ale wolę np jego niż Jacka Nicholsona.

Pacino

on jest beznadziejny!!!!!
kto to widział żeby taki beznadziejny aktorzyna był na 6 miejscu, a jeden z najlepszych aktorów na świecie - JOHNNY DEPP był na 13!!!
SKANDAL!

Izdiabela

Mi się to nie podoba. Jakiś aktor z tandetnych seriali ;/

Aquri

Popieram! Ale nie martwie się, bo wiem, że za kilka dni wypadnie z
Top 100.

Alice

napewno same dupy na niego głosowały :( shit !

Pacino

hm a np mi sie to podobna ze jest na tym miejscu. to świetny aktor na prawdę. cybaże jak do tej pory oglądałeś go w samych serialach. obejrzyj parę filmów z nim, np świadek koronny, francuski numer itd i wtedy sie wypowiedz

Pacino

Temat sprzed miesiąca ale sie wypowiem:P Więckiewicz sobie moim zdaniem na to zasłużył choć trzeba przyznać że 6 miejsce to za wysoko:) Wydaje mi się że laski na niego nie głosowały bo one teraz sie zajmują np. Wentem Millerem;/ Nie dały by 10 Robertowi bo on nie jest teraz wg nich na topie a dla mnie Robert to spoko całkiem całkiem aktor ~pozdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones