Robin WilliamsI

Robin McLaurin Williams

8,8
56 050 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robin Williams

Mam pytanie odnośnie dwóch cytatów:
“ Myślałem, że najgorsze w życiu, to być samotnym. Tak nie jest. Najgorsze w życiu, to być z ludźmi, którzy sprawiają, że czujesz się samotny. ”
"Samobójstwo to trwałe rozwiązanie chwilowych problemów".
Te cytaty krążą w internecie jako cytaty Robina, a dzisiaj obejrzałam film "Najlepszy ojciec świata" z udziałem Robina i on tam właśnie wypowiada te słowa. Jak to w końcu jest? To cytaty tylko z filmu czy Robina? Bo to różnica.

karolina922

Z filmu.

karolina922

Wydaje mi się że te cytaty należy traktować jako cytaty z filmów. Są one przytaczane tylko jako cytaty Robina Williamsa. Przedstawiają one taki paradoks dotyczący jego postaci i zmuszają człowieka do wyciągnięcia wniosków. Cóż człowiek musi czuć żeby targnąć się na własne życie, a zwłaszcza taki człowiek jak on.

karolina922

Cieszę się, że wciąż żyję. Po operacji serca człowieka nachodzą różne myśli. Jestem wdzięczny, że mogę oddychać normalnie. Codziennie dziękuję też za moją rodzinę i przyjaciół, za ich wsparcie w tych najtrudniejszych momentach. Czuję się, jakbym dzięki operacji dostał drugą szansę, więc bezustannie za nią dziękuję i staram się to wykorzystać jak najlepiej.


Ruben_fw

Co chcesz przekazać poprzez zamieszczenie tego cytatu? Że ten cytat, to prawdziwe słowa Robina?

karolina922

Nie wiem czy to są prawdziwe cytaty. Z Wikipedii wziąłem ten cytat a ty skąd wziąłeś tamten cytat?

Ruben_fw

Przecież wszystko napisałam w temacie. Chyba nie przeczytałeś uważnie całego wątku :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones