Roland Emmerich

6,2
3 432 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Roland Emmerich

I nie mam wcale na mysli tego, że Emmerich jest gejem. Mam na myśli co innego. Jeśli ktos jest zdziwiony, skąd Emmerich ma kasę na swoje puste fabularnie filmy, to niech wie, że kasę on zawsze dostanie, bo producenci go kochają. No bo co: ukazuje Amerykanów jako ludzi wspaniałych, zajebistych, patriotycznych, odważnych, bohaterskich, niesamowitych, mądrych, inteligentnych, sprytnych, pięknych, chudych, i mozna by jeszcze wiele przymiotników tu dodać. Pokazuje ich takimi, jakimi w większości nie są, a lubią oglądać i słuchać tych patetycznych dialogów, jaki to wielki jest ten ich kraj. Wszystko to widać w jego filmach. Rzygać się chce. Brawo panie Emmerich. Keep working. Ode mnie leci 2/10, bo efekty fajne.

ludzka_kopiarka

ojj zgadzam się. Tylko dwa jego filmy da się jako tako oglądać. Patriota i Pojutrze.
Tylko, że Patriota jest mega amerykański a Pojutrze tylko lepsze od 2012 i tyle.
Choć w Patriocie fajnie pokazane jest co w stanie jest zrobić ojciec by uratować dzieci czy się zemścić. Ale to machanie flagą na końcu.. blee, rzygać się aż chce...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones