Romeo Miller

Percy Romeo Miller

6,7
373 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Romeo Miller

Hmmm.....kto się zgadza ze mną że on ejst słodki...?? Normalnie cudeńko:*:*

wisia90

to zdjecie jest nieaktualne nie jest juz taki slodki, on ma 16 lat juz:D

AnetkaS

jak ma 16 lat to już nie jest słodki??a co ma wiek do "slodkości"?? chyba przez te 3 lata od kąd gral w "honey" nie zmienil się, aż tak bardzo.....a teraz ma prawie 17 lat

agreska7

jzu spokojnie! przeciez chodzi mi tylko i wylacznie o to zdjecie jezeli nie widzisz to o te ktore jest na lewo od nazwiska Lil' Romeo!!Juz rozumiesz czy dalej tlumaczyc??????

wisia90

rozumiem, ale nerwowa jesteś..... uhhh, to się leczy, WIESZ??

agreska7

mowisz ze sie leczy tak? chetnie skorzystam z Twojej porady. tylko kochanie napisz mi jak i gdzie..

wisia90

no więc, droga Anetko : z Twoimi objawami, najlepiej udac się do psychologa, bądź psychiatry, .... siądziesz sobie wygodnie na sofce, a ten pan/pani się Tobą zajmie..... zada Ci kilka pytań , pozwoli się do woli "wygadać"....... w ostateczności możesz napisać na moje gg(6569720) zamierzam w przyszłości być psycholoszką, więc moge zacząc na Tobie swoją "praktyke".....
POWODZENIA W LECZENIU!!!!

agreska7

zamierzasz dopiero tak)?a widze ze jestes mala smarkula 17 lat i zeby tak pyskowac.smieszne.lepiej sie troche pouczyc a nie ogladac jakies glupie seriale typu samo zycie hehe..No nie?oj dziecko dziecko..

wisia90

nie pyskuje, drogfa STARA Anetko... wyrażam tylko swoje myśli......... i co masaz do seriali pokroku "samo życie:?? a no chyba, że wolisz "esmeraldy", bądź "trędowate",,,,

wisia90

jest slodki nawet teraz choc ma 17 lat =D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones