Ronald Bass

Ronald Jay Bass

7,1
772 oceny scenariuszy
powrót do forum osoby Ronald Bass

scenarzysta i zero wpisów ,szkoda ze scenarzyści nie są doceniani przez publiczność.

cheandler1111

w telewizji najbardziej promowani są aktorzy, w kinie reżyserzy, a to scenarzysta robi rdzeń filmu, bez którego nie było by dosłownie nic. Jednak o nim niestety nie jest zbyt głośno - ma to jednak swoje plusy. Może być swego rodzaju gwiazdą kina, która nadal może chodzić normalnie po ulicy i nie musi co przecznicę rozdawać autografów. Tak samo prezenterzy radiowi. Przypomniała mi się taka anegdotka. Prawdziwa. Jeden z prezenterów, z trójki (nie pamiętam, który) przyjechał na stację benzynową. Zatankował, wchodzi zapłacić, a kasjerka gdy go zobaczyła, pyta "Pan z trójki?" On zdumiony, pyta, skąd ona wie, a ona "Jakto skąd? Na monitorze mam podgląd". Nie chodziło jej o stację radiową, a numer dystrybutora : )

debocik

Nie no. Rozwaliłeś mnie stary:D

cheandler1111

Ma nosa do oryginalnych scenariuszy, więc nie mogłam go w końcu nie zauważyć. Tak mało dziś dobrego kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones