Ronaldinho Gaúcho

Ronaldo de Assis Moreira Junior

5,4
90 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ronaldinho Gaúcho

denerwuja mnie te wszystkie kretynskie wypowiedzi-"Ronaldinho jest najlepszy"-"Real i Chelsea to cieniasy-"Ronaldinho jest ciota" - "Kaka jest lepszy"-"Jebac Barce". ludzie skad ta nienawisc?? "kibice" Realu, no rozumiem, zazdroszcza, kibicuja Realowi od ich sukcesow i nie wiedza jak sie zachowac w sytuacji, kiedy ich zespol przegrywa, "kibice" Chelsea, to dzieci, nie moga zrozumiec, jak to mozliwe, ze tyle Romek pakuje w zespol kasy, i gowno z tego, zaczynaja watpic, moze zaczac czasem nie zaczac kibicowac innej drozynie??, tych chyba rozumiem, ale inni? co wam przeszkadza, ze Ronni sie cieszy z gry, ze gra w Barcy to problem innych drozyn, w kazdej gralby pierwsze skrzypce, a taktyka ustawiana bylaby pod niego tak samo jak w katalonii. nie ma okreslenia-najlepszy- kazdy pilkarz jest inny, kazdy robi cos lepiej od drugiego, Ronaldinho po prostu robi cos czego czesto sie nie widzi, gra efektownie a zarazem efektywnie, jedyne co moze denerwowac to media, ktore czesto gadaja za duzo glupot, ale przez to znienawidziec pilkarza??
"jest pojebany bo szczerzy zeby"-jaki kretyn tak uwaza?

Cyphre

I co? Po Mistrzostwach nadal uważasz go za świetnego piłkarza?? Tam było widać, że temu kolesiowi jeden sezon to za dużo- na więcej po prostu nie ma sił!

Madridista

to idiotyczne pytanie to zadales na serio czy tylko cos ci sie "wymsknelo"?
ja na powanie to nastepnym razem wysil sie bardziej, ten "koles" nie jest maszyna, nie pokazal tego czego wszyscy sie zpodziewali, czyli dryblingow, ale gdyby ronaldo wykorzystal choc polowe jego podan nie strzeliby 3 bramek ale jakies 2 razy wiecej-Brazylia zle podeszla do tych mistrzostw, a Ronni rozegral najdluzszy moliwie sezon - a idac twoim tokiem rozumowania Zidane jest jednym z najwiekszych brutali w historii pilki noznej!! dobrze ze skonczyl juz kariere bo by jeszcze kogos zabil na boisku - chyba za czesto poddawal sie dotlenianiu
PS. wiem ze i tak nic nie zrozumiesz-fanie Realu, i pisanie tego nie mialo wiekszego sensu, ale uwazam, ze nawet na idiotyczne pytania nalezy odpowiadac

Cyphre

Kurde, za kogo ty się uważasz. Nic nie zrozumiem?- to raczej ty nic nie zrozumiałeś. Ja lubię Ronaldo, ale go nie bronię- na Mistrzostwach zagrał fatalnie. Za to widze, że ty jesteś tak w sobie zadufany, że nie zauważasz, co się dzieje na świecie- "Ronni rozegral najdluzszy moliwie sezon"- czy to jest wytłumaczenie? Fredrik Ljungberg również grał taki sezon, ale pokazał znacznie więcej niż ten wielki i wspaniały Ronaldinho. Nawet ten jego "wspaniały" uśmiech był wymuszony. Więc nie myśl, że jesteś wielkim panem- tylko się zastanów nad tym co piszesz!

Cyphre

Kurde, za kogo ty się uważasz. Nic nie zrozumiem?- to raczej ty nic nie zrozumiałeś. Ja lubię Ronaldo, ale go nie bronię- na Mistrzostwach zagrał fatalnie. Za to widze, że ty jesteś tak w sobie zadufany, że nie zauważasz, co się dzieje na świecie- "Ronni rozegral najdluzszy moliwie sezon"- czy to jest wytłumaczenie? Fredrik Ljungberg również grał taki sezon, ale pokazał znacznie więcej niż ten wielki i wspaniały Ronaldinho. Nawet ten jego "wspaniały" uśmiech był wymuszony. Więc nie myśl, że jesteś wielkim panem- tylko się zastanów nad tym co piszesz!

Madridista

1. naucz sie czytac ze zrozumieniem!! gdzie ja napislalem, ze R zagral dobre mistrzostwa!?
2.Adwokatem jego nie jestem, po prostu wyrazam swoje zdanie
3.Co ty mi tu o tym szwedzie, czy oni maja cos ze soba wspolnego? to nie bykl jedyny powod
4.Zagral slabo jak na swoje umiejetnosci, a ja dalej uwazam go za swietnego pilkarza, cos w tym niezwyklego?
5.podaj mi racjonalny powod, tego, ze nie znosisz R..(bo przypuszam ze tak jest)oczywiscie pomijajac to, ze jest pilkarzem Barcelony, ktorej Real w tym sezonie nie dorownywal, to ze zagral slabe mistrzostwa(jest okazja zeby sie nad nim popastwic-co nie?), czy to ze nie mozesz znesc, ze wszyscy o nim trabia w TV, zamiast o wspanialym Realu? jest taki powod?

Cyphre

Czy ja powiedziałem, że go nie znoszę??? Nigdzie, tak nie napisałem, więc nie wiem o czym mówisz... Po prostu nie uwarzam go za dobrego piłkarza i to że gra w barcelonie nie ma tu nic do rzeczy. Wkurza mnie, że wszyscy rozpisują się, jaki to on jest cudowny i genialny- ja natomiast znam wielu piłkarzy lepszych od niego, jak choćby Deco( też z barcelony). Ronaldinho stara się na siłę zrobić sobie wizerunek wspaniałego piłkarza, zawsze wyluzowanego i kochającego piłkę- wszędzie gdzie się nie pokaże, uśmiecha się głupawo. Nawet gdy barcelona, lub Brazylia przegrają mecz- ten dalej się uśmiecha. Pisze po prostu, że na mistrzostwach wyszło, to co musiało wyjśc- R jest piłkarzem przeciętnym, który nie jest w stanie znieść presji. Ale do Ciebie osobiście nic nie mam, więc pozdro!!!

Madridista

no ogolnie o to mi wlasnie chodzi, czy R ma bezposredni wplyw na to jak przedstawiaja go media? mnie tez to denerwuje, ten caly szum wokol tego (wolalem juz jak Barca miala slabsze lata i w spokoju moglem kibicowac mojej kochaniuskej Barcy:),ten usmiech np, uwazam ze nie jest wymuszony:), kazdy ma swoj styl, czy ma przestac byc wyluzowany i "sie spiac" zeby cos udowodnic? on nigdy nie mowil ze jest najlepszy z najlepszych! wchodzi na boisko, robi swoje i tyle, nie zawsze wychodzi, fakt. nie wszyscy musza uwazac go za swietnego pilkarza, a juz na pewno ja nikogo przekonywac nie chce, uwazam, ze potrafi efektywnie wykorzystywac soja fantazje, w Brazyli gral cofniety, mial inne zadania i to dodatkowo przyczynilo sie do slabej gry, ja polecialbym mu po premii tylko za mecz z Francja, w ktorym nie pokazal NIC, nawet pilek nie dogrywal, wogole wydaje mi sie ze Brazylii zabraklo motywacji, zabraklo swiezej krwi, Robinho, Cininho to moim zdaniem powinni grac w 1 skladzie.
wiem wiem, ze nic do mnie nie masz, przeciez my kibole Barcy i Realu to sie bardzo lubimy:) odezwij sie na gg bo tak jakos latwiej wymienic poglady:)

Cyphre

No właśnie, przecież nie musimy się kłocić- jak mówisz, każdy ma swoje zdanie. Jeśli chciałbyś pogadać na gg, to mój nr.- 6511296

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones