Rupert Graves

7,8
8 237 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rupert Graves
racjo

mi też :)
W starszych filmach, czyli "Pokoju z widokiem" i "Maurycym", jest strasznie przystojny. Ale zestarzał się raczej bez wdzięku, niestety.

lula_

ma cos w sobie, to przez te ciemnobrązowe oczy i spojrzenie.W Pokoju z widokiem genialny, bestroski, ale czarujący

lula_

A moim zdaniem właśnie obecnie wygląda świetnie! Widział go ktoś może w 'Sherlocku' produkcji BBC? Bosko! :D

irmelin_oi

Achhhhh dokładnie ! :) od pierwszej chwili wciąż się pytam siebie co on w sobie ma... Znam go tylko z Sherlocka, ale biorę się juz za nadrabianie zaległości.. ;)

Jest booooski

MykHaOtyk

tak.
zgadzam się
:D

irmelin_oi

ooo TAK! mam straszliwą słabośc do siwowłosych i brązowookich panów! w Sherlocku wygląda ...mrrrrr

irmelin_oi

Podpisuję się. Aż z ciekawości obejrzałam galerię z jego starymi zdjeciami i stwierdzam, że teraz wygląda 100 razy lepiej niż za młodu ;)

lula_

To prawda, fatalnie się starzeje...ma jakąś taką zapadnięta twarz....może powinien przytyć parę kg.

racjo

nie tylko Tobie ;p zgadzam się z przedmówczyniami, że zestarzał się nieładnie raczej (a buuu ;( ), ale jego oczy... tak te oczy są po prostu najpiękniejsze :)

izak

Jako młodzieniaszek w "Pokoju z widokiem" był niezwykle uroczy i przystojny. Ale teraz, mając prawie 50 lat na karku, też wygląda świetnie. Nie ma tego uroku, bo już nie jest dwudziestoparolatkiem. Teraz jest fajnym, siwizna przyprószonym dojrzałym facetem. I mnie się w tej wersji też bardzoooo podoba:D

racjo

super wyglada z dlugimi wlosami

racjo

mmmm, mi też się podoba ;) Pod względem gry aktorskiej i wyglądu. Mmmm!

racjo

Nie da się ukryć, przystojny jest jak cholera.

shish_kabob

Och, az poczułam się ignorantką, bo dopiero go dostrzegłam w Sherlocku! Ale jeżeli to jest brzydkie zestarzenie, to już się biorę za oglądanie go we wcześniejszych filmach! Jest absolutnie cudowny ;)

racjo

Przypomina mi Jose Mourinho.

racjo

Absolutnie sexy!

racjo

Przystojniacha :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones