Rupert Grint

Rupert Alexander Lloyd Grint

8,1
31 551 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rupert Grint

Kurczę no, on jest strasznie przystojny! (...) Może i mam specyficzny gust, no ale cóż.... ;)

Jimmy_Eat_World

ja też mam taki gust ;]

użytkownik usunięty
G_ocha

ja też :D coś w tym jest :D

Jimmy_Eat_World

No ja też musze mieć specyficzny gust, bo mi się też podoba. Zarąbiste włoski ma. ;D I wgl. ;)

RapaNui_

Jest ładny na swój inny sposób ;D mi się tam nie podoba za bardzo, ale aktorem jest Świetnym :D:D

użytkownik usunięty
Nula18

Może po prostu to sprawa jego uroku. Czasem tak jest, że osoba teoretycznie mało atrakcyjna działa jak magnes. Z aktorkami też tak bywa, uwierzcie.

dokładnie, zgadzam się... ten człowiek ratuje większość filmów o Harrym...
Jego miny, jego głos w oryginale, to jak się śmiesznie wstydzi dziewczyn, jak się wykłóca z filmową Hermioną... mistrzostwo świata...
btw zauważyłyście, że w każdym kolejnym filmie Rupert ma coraz ładniejszą klatę ? xD

lil_lady_a

Też zaliczam się do Waszego grona. :D Ten koleś jest przepiękny. :D Zawsze miałam cholerną słabość do rudych piegowatych. :D
A pzoa urodą - jest świetny w HP. :D Tylko jakoś nie zauważyłam, żeby miałm coraz ładniejsza klatę, zważając na to, że zawsze jest ubrany. ;)

m4d214

Jest ładny na swój sposób :) Nie kocham się w nim ,ale ładny jest. Polubiłam go ,bo ma chłopak poczucie humoru no i świetnie gra Rona w Harrym Potterze :)

m4d214

Proszę was !!!
Kobiety !!!
Nie oceniajcie takich średniawych aktorów jednej roli (dotychczas), 10/10
Bo jest MRRRR SŁIT KÓÓL I WOGÓLE PRZEPIĘKNY...
Czy jest taki przystojny czy nie to oceniajcie na jakihcś plotkach.pl , a nie na filmwebie.
Jak wam się podoba naprawdę aż 10/10 gra aktorska, to okej
Ale z tego co ja tu zauważam to dajecie mu najlepsze oceny za RZEKOMĄ urodę.

krzycho123

Może nie zauważyłeś, ale to już nie jest aktor jednej roli... wystąpił w kilku innych filmach;p ale fakt ocenianie aktorów za sam wygląd to przesada, jednak z drugiej strony część oceny to urok, magnetyzm... muszę przyznać, że z uwagą śledzę jego "karierę", ale ocenię jak obejrzę go w czymś jeszcze...

dags89

Oczywiście na ocenę nie składa się tylko gra aktorska ale również charyzma, urok osobisty

lil_lady_a

„ratuje większość filmów o Harrym... ” O co Ci chodzi ? Filmów o Harrym nie trzeba ratować ! Wszystkie są świetne !

Jimmy_Eat_World

Jest super przystojny ;) Ładnie by wyglądał z Emmą ;D

Jimmy_Eat_World

Nie dość, że mi się podoba, to jeszcze podoba mi się jego gra aktorska. Właśnie próbuję obejrzeć inne filmy z jego udziałem... Bo HP bardzo mi się podoba. Ma świetny głos, i mimikę twarzy :)

Jimmy_Eat_World

Tu się całkowicie zgadzam on mi też bardziej podoba bardziej od Daniela, a nawet w filmie.
Ale niestety nie tak samo jak w książce. W ogóle jestem w całej serii Harre'go Pottera fanką kłótni i wątków na temat Rona i Herminy Wiedziałam już w trzecim tomie ze oni na końcu książki będą razem, a w czwartym to juz wogle, ale na pewno nie bedą razem poza książką. Pamiętam w książce ich 2 największe kłótnie a czytając książkę naprawdę było mi wtedy Harre'go bo musiała to znosić:):)

użytkownik usunięty
Jimmy_Eat_World

ależ autorka tematu wcale nie ma sxpecyficznego gustu! Mnie się nigdy on nie podobał, ale po objerzeniu siódemki... zmieniam zdanie! Rupert bije Daniela na głowę!

Jimmy_Eat_World

Jednak Rupert nie ma tak mało fanek ;) Ja też się zaliczam to tego grona ;) Jak to powiedziała m4d214 też mam słabość do rudych ;)
A i z lil_lady_a zgadzam się co do jego klaty ;)
Jeśli chodzi o jego grę, ciężko to osądzić, bo nie widziałam z nim żadnego innego filmu niż HP. Jednak w tym gra nieziemsko!! Uwielbiam go w 6 części ♥

Jimmy_Eat_World

ja też :D

mysuperherojoker

no, wyrobił się, ale ja najbardziej podniecam się Fredem i George'm :D

paula1115

no ! on se jest ładny. ;d zawsze mnie śmieszy jak się robi fioletowy w hp . ;p
Albo np. jak się wkurzał w 5 częsci jak Ginny rozwaliła to coś w tej tajemniczej sali . to on i jego rodzenstwo było zazdrosne . hehe . xP

burok95

Rupert jest strasznie przystojny.
Ma w ogóle coś w sobie, że jest taki pociągający ;D

Jimmy_Eat_World

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że "Ron" ma tyle pozytywnych komentarzy ;D chyba działam zbyt stereotypowo .. znaczy się "Rudy-Fałszywy" hehe ale mniejsza o to.. Ja tam też go bardzo lubię.. fakt faktem, że znam go tylko z HP ale on od samego początku dawał urok filmowi ;) głos i mimika na duży plus! ;D nie ma co.. podtrzymuje humor w tym filmie! :D

użytkownik usunięty
Jimmy_Eat_World

Nie jest moim #1, ale zdecydowanie ma w sobie coś... jak to określiła Hermiona_11, pociągającego. Nie wiem, może to ten styl ,,na niechluja". Lubię go : P

Jimmy_Eat_World

Oj jest baardzo przystojny! mrr; )

kasiulec12

jestem zaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!! :) <3 po prostu :)

ivy_7

taaaaak! ...zdecydowanie jest bardzo czarujący! i przystojny!...co do klaty - no własnie, chłopak nawet nie musi się rozbierać, bo i przez koszulkę efektownie pobudza kobiece zmysły, a przynajmniej moje ;) ..Rupert zdobył całą moją sympatię i z chęcią bym go poznała! <3

Jimmy_Eat_World

mi róniez strasznie się podoba .. coś w nim jest . Kiedy ogladam Harrego nie moge oderwac wzroku . jeszcze jst dobrze zbudowany ;d

Jimmy_Eat_World

Hahaha xD. Ja też go bardzo lubię, i też uważam, że jest całkiem ładny ;D A w pierwszych częściach [zwłaszcza w Więźniu Azkabanu] jest taaki słodki, no i ma zajebiste włosy! Ma w sobie to coś .. :D

Jimmy_Eat_World

Jest cudowny. Najprzystojniejszy aktor z HP.

Hmm_Ciastko

Też mi się podoba :)

Jimmy_Eat_World

Tak, przystojny! <3

Jimmy_Eat_World

Mi się strasznie podoba, a najbardziej w 6 HP <3 <3 <3 <3

AnakondaXXXXXXXXXX

Uważam że jest ładny i uroczy , te jego miny , zachowanie , te kłótnie z Hermioną , to jaki jest zazdrosny , uważam że swietnie gra i po prostu go uwielbiam , najlepiej zagrana rola z caałej trójki :D

Jimmy_Eat_World

mi się nie podoba, ale na pewno jest przystojniejszy niż d.radcliffe i o wiele bardziej utalentowany.

Jimmy_Eat_World

To tłumaczy popularność chamki rabczewskiej, kiczowatego feela, pedałkowatego biebera, obecność miley cyrus, rodziny kardashianów, pokemona minaj i idioty kanye westa.
Gust młodzieży dorabia sobie jako szambonurek. O tempora, o mores!

Jimmy_Eat_World

wygląda lepiej niż ci dzisiejsi lalusiowaci chłopcy pokroju justin bieber

użytkownik usunięty
Jimmy_Eat_World

Taż on rudy i piegowaty.

Jimmy_Eat_World

Mi on się straszniee podoba :))

użytkownik usunięty
Jimmy_Eat_World

Wg mnie nie ma czegoś takiego jak specyficzny gust. Każdy ma swój i już. Każdy jest w jakiś sposób wyjątkowy, tylko niektóre typy mężczyzn są bardziej pożądane a inne mniej, to normalne. Pewnie, że więcej kobiet zachwycać się będzie facetem w typie Brada Pitta, lecz to nie znaczy, że taki jak Rupert nie znajdzie sobie swoich wielbicielek, a nie wątpię, że ma ich sporo. Co zresztą nawet widać w tym temacie ;)

Jimmy_Eat_World

Jest śliczny <3
Bardzo podobają mi się jego włosy ;3
Ale moim mężem jest Fred Wesley, ten aktor też jest super (ale tylko jako Fred- z rudymi włosami).

Jimmy_Eat_World

O gustach się nie powinno w ogóle dyskutować, ale co prawda, to prawda - Rupert jest moim zdaniem bardzo przystojny. I nawet dlatego, że jest rudy - bo w większości niektóre osoby robią z tego problem (wina stereotypów?)... Choć szkoda, że wspominamy tylko o wyglądzie, bo osobowość ma ciekawą (uwielbiam odcinek w Top Gear)

Xunea

a ja uwielbiam rudych ten kolor włosów jest niesamowity i bardzo rzadki :) chciałabym mieć takiego faceta;p

BloodyMaja

Ja też :)

Jimmy_Eat_World

Mi też się on zawsze podobał ;) ma coś w sobie.Utalentowany aktor.

Jimmy_Eat_World

To nie jest specyficzny gust, tylko h*jowy gust.

Marieka

Twoja kultura wypowiedzi i ortografia są właśnie na poziomie, który sam przytoczyłeś, ni mniej, ni więcej.

Jimmy_Eat_World

popieram! jest strasznie przystojny. nie ma on urody takiego klasycznego amanta typu - tak przykładowo młodego Leo DiCaprio albo Luke'a Evansa - , ale bynajmniej nie zmienia to faktu że jest bardzo atrakcyjny. ma bardzo ciekawą aparycję. najbardziej fascynują mnie jego oczy i jasne, gęste rzęsy ;) ogółem ma bardzo interesującą, sympatyczną twarz. od zawsze kojarzyłam Rona Weasley'a z obłędną i totalnie komiczną mimiką twarzy ;)

Jimmy_Eat_World

I jak tam, dalej masz crush na "Wallenby'ego"? ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones