Ryan CartwrightI

6,8
496 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Cartwright

za role w Alphas należy mu się solidne 8 ;P nawet się konsultował z autystycznymi ludźmi żeby się lepiej wczuć w rolę ^^

kamil665544

Jak można sie konsultować z autystycznymi ludźmi? :)

blaszka2006

pewnie i można ,chodziło mi o to że rozmawiał z ludźmi ,którzy pracowali z autystycznymi dziećmi ,ale FW i ta jego opcja edycji postów... ;)

w oryginale "He currently plays Gary Bell, a character with autism, on the Syfy television series Alphas. To prepare for the role, Cartwright consulted with people who worked with people with autism, watched documentaries, read blogs created by people with autism, and books from authors with autism"

kamil665544

Wiec konsultowal sie z ludzmi pracującymi z dziecmi autystycznymi :) a nie bezposrednio z tymi dziecmi, a to jest wielka róznica :) Ale rozumiem o co Ci chodziło.

blaszka2006

no można, niektórzy są równie komunikatywni, jak jego bohater. jest zdolny do autorefleksji. więc mógłby pomóc.

blaszka2006

oczywiście, że można się konsultować z autystycznymi ludźmi. to, że są chorzy, nie znaczy, że nie potrafią myśleć czy komunikować się. często zdarza się też, że są niesamowicie uzdolnieni, np. matematycznie. znam chłopaka, który w pamięci mnoży przez siebie trzycyfrowe liczby.
a co do Ryana. gra świetnie. jednak brakuje mi jego angielskiego akcentu.

Moude_Bouvier

Myslec, komunikowac sie i konsultacja to troche rozne pojecia. Wierze ze masz takiego kolege ale niech policzy cos dla Ciebie i niech Ci poradzi (udzieli konsultacji) jak to dzialanie rozwiazac. Zgodze sie ze mozna sie z nimi komunikowac w mniejszym czy wiekszym stopniu i ze potrafia myslec ale wydaje mi sie ze gdyby byli skłonni do konsultacji (udzielania rad, wyrazania opini itp) to nie jednego mozna by bylo spotkac wykladajacego na uczelniach wyzszych. Ale tak nie jest. A moze jednak sie myle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones