Ryan Guzman

7,9
3 081 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Guzman

Miałam możliwość obejrzenia wczoraj filmu Step up 4 w kinie i bardzo zdziwiłam się, gdy
zobaczyłam że Ryan, główna postać nie grała nigdy w żadnym serialu ani filmie. Myślę że
start miał bardzo dobry, mimo rzucenia go, że tak powiem na głęboką wodę, do filmu który w
kinie obejrzy milion osób. Zdziwiłam się również dlatego, że poradził sobie fantastycznie. :)

karolajn567

Całkowicie się z tobą zgadzam. W kinie byłam dzisiaj i jestem oczarowana, przeżyłam dokładnie to samo, co ty, gdy zobaczyłam, że główny aktor jest nowicjuszem. Mam nadzieję, że niedługo zobaczymy go w podobnych rolach.

Mifa

Mnie udało się Step Up 4 obejrzeć przedwczoraj i dodam ,że pójdę na ów film raz jeszcze,ponieważ jest tego wart.Co się tyczy gry aktorów,to wg mnie aktor,który gra główną rolę rzeczywście gra fantystycznie,dziewczyna natomiast świetnie tańczy,bo to jest zdaje się jej profesja..Reasumując film jak dla mnie rewelka.Dodam,iż ten film ,niekoniecznie pozostałe naprawdę warto zobaczyć w kinie,kto obejrzy,będzie wiedział dlaczego:)Pozdrawiam fanów wszystkich Step-Upów:)

dominika_gogolek

Widziałam wszystkie części, gdy jeszcze nie było mowy o 4 części moją ulubioną była pierwsza :D Teraz mam chyba poważny problem, która część uznać za najlepszą i ulubioną:P

karolajn567

Tez jestem w szoku, dlatego ze gra swietnie, bardzo naturalnie, czego moze mu pozazdroscic dziewczyna, gdyz jest strasznie wymuszona. Ale on malo ze ciasteczko to jeszcze tak gra i tanczy:) jestem zachwycona:)

ania52525

Zgadazam się z Wami. Ryan nie tylko dobrze wygląda, ale też tańczy i gra. Zapowiada się nowa gwiazdka <3

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones