Ryan Guzman

7,9
3 111 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Guzman

Szczerze, to ten facet jest beznadziejny. Dawno nie widziałam tak drętwej gry. Step Up włączyłam właściwie przez przypadek, tak do obiadu. Ale nie wytrzymałam, po 15 minutach wyłączyłam (a rzadko to robię, zawsze staram się oglądać do końca). Bożyszcze nastolatek, a z aktorstwem sobie kompletnie nie radzi, jakby nie chciał okazywać żadnych emocji ze strachu o to, że zniszczy to jego "seksowny" wyraz twarzy. Są filmy, które mimo słabej fabuły ratują właśnie aktorzy. Niestety, w Step Up'ie nie dość, że fabuła licha, to jeszcze aktorstwo na marnym poziomie. Kompletnie nie pojmuję, dlaczego ma tak wysoką ocenę i nie, nie jestem zazdrosnym, hejtującym, samotnym facetem. Oprócz twarzy nie ma niczego, co potrzebne w tym zawodzie, nawet jego postać jest mdła i bez żadnej charyzmy. Koszmar.

fucking_positive

Koszmar to jest ten komentarz. Zobacz sobie inne filmy i seriale z tym aktorem. W ogóle nie masz pojęcia o nim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones