Ryan Guzman

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/1645562/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":2612,"rate":7.964777947932618,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/1645562/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":44,"rate":8.363636363636363,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
8,0
2 612 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Guzman
 • Oglądałam wszystkie filmy z Ryanem Guzmanem w rolach głównych jak i pobocznych, uważam, że jest nie tylko piękny, ale również świetnie daje sobie z nowymi rolami. Jakim było przejście z niewinnego tancerza "Step Up 4" i "Step Up All In" na rolę psychopaty "Chłopak z sąsiedztwa". Jest moim ulubionym aktorem/ Mimo nie zbyt dużego doświadczenia uważam że zdaje na 6 w każdym filmie , w którym grał.

 • GuzmanQueen Zgadzam się. I ma takie ładne oczka!
  Zastanawiam się, czy by zagrał lepszego psychopatę w ''50 twarzy Greya'' niż Jamie Dornan.
  Nie lubię za bardzo filmów z J.L. ale dzięki Guzman'owi film... się spodobał, psychopata w końcu musi być przystojny. Najlepszy był moment, kiedy to wbiła mu w oko strzykawkę.
  SU4 - uwielbiam! Przez niego mam ochotę zacząć tańczyć, a potem mieć własny zespół.
  Ryan najlepszy (oczywiście zaraz po Ian'ie Somerhalder'ze - jak dla mnie) :D.

 • GuzmanQueen Ty wogole wiesz jakie sa atrybuty kunsztu aktorskiego, bo jakbys cokowliek wiedziala o prawdziwym aktorstwie, to bys tego pseudo aktorzyne nie nazwala aktorem.
  Polecam sprawdzic przykladowo aktorow ponizej, to mzoe dowiesz sie na cyzm polega zawod aktora :
  - Al Pacino
  - Harvey Keitel
  - Robert De Niro
  - Denzel Washington
  - Samuel L. Jackson
  - Christian Bale
  - Bryan Cranston
  - Christoph Waltz
  - Daniel Day-Lewis
  - Gary Oldman
  - Mads Mikkelsen
  - Sam Rockwell
  - Woody Harrelson