Ryan Guzman

7,9
3 111 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Guzman

Jeszcze nawet nie było w kinach Step Up 4, a już ocena 10?? Wygląd ważniejszy niż gra
aktorska.

agata0707

a kto go będzie oceniał za grę? to w ogóle aktor jest? :)

asusRM

Tancerz o ile mi wiadomo i to całkiem niezły :) wygląd swoje w jego przypadku robi, ale z oceną poczekam na film ;)

Lili89

w woli ścisłości z tańcem miał do czynienia dopiero na planie tego filmu, wcześniej zajmował się MMA

loolka

Serio? Nawet nie wiedziałam. Wszystkie wzmianki na jego temat jakie widziałam były na temat tańca. MMA... hm, facet zyskał w moich oczach ;)

Lili89

no też byłam zdziwiona ;P, http://www.youtube.com/watch?v=hIXCuGUOIw4&list=FLN-iBlFvxoKXfSUR-zRda6w&index=3 &feature=plpp_video w tym wywiadzie o tym mówi :)

agata0707

Jak na początkującego tańczy cudownie... A do tego jest bardzo przystojny. Mmmmm...:-)

agata0707

dziwne bo był a w amerykanskim you can dance i zajał wysoką lokate

agata0707

niestety... głupie małolaty sie dorwały i zawyżają ocene :( co on takiego pokazał w tym step upie to ja nie wiem...

grzegorz3117

No właśnie....a tak na marginesie to podobno we wszystkich scenach tanechnych zastępuje go dubler, notabene jakiś bardzo dobry tancerz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones