Ryan to aktor! Po filmach w jakich zagrał mimo ich jest niewiele był po prostu niesamowity. Kiedyś
widziałam go w Mean Creak gdzie zagrał naprawdę świetnie i wiedziałam że gdy oglądam Teen
Wolfa że skądś go znałam. Potem oglądałam z nim Fabrykę marzeń gdzie również pozytywnie mnie
zaskoczył. Jednak rola w...