Ryan Phillippe

Matthew Ryan Phillippe

7,4
7 601 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Phillippe

Był śliczny w "Szkole uwodzenia" teraz jest już troche .... za stary??!! pzdr dla was =*

anckaaa

No w szkole uwodzenia był taki słodki...:) Tak samo w koszmarze minionego lata...Teraz nadal jest przystojny ale juz nei tak jak kiedys :D Ale ma w sobie ten chłopiecy urok sprzed lat :*

Bartusss

Ciągle jest słodki i ciągle ma ten urok, o którym mówisz...Mniam.

anckaaa

hej, ile wy macie lat, dziewczynki, co?? :D

El_Bandito

ładny koles bardzo Go lubię ale dla mnie jest zbyt...słodki:p

Poison_Girl

Jeden lubi lody waniliowe, inny czekoladowe...A ja wolę Ryana.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
anckaaa

taaaaaa a mój heteroseksualizm twardo stąpa po ziemi...w przeciwienstwie do innych jak widać...wiec daruj teksty z lodami bo aż sie "dżigać" chce...

Cyg4n

Ale Ty jesteś wielki twardziel, więc może przetrawisz, że ktoś może mieć inne spojrzenie na niektóre sprawy. Jeśli jednak nie wytrzymasz to sobie rzygnij, może Ci ulży. A Ryan mi się podoba i nic ci do tego...

anckaaa

w szkole uwodzenia był taki suuuuuper przystojny
teraz stracił ten czar x(
no i głupio że zdradzał Reese.

użytkownik usunięty
kasia7513

zgadzam się, że w Szkole Uwodzenia był cuudny . .
ale jak `stracił czar` ? no proszę Was . . popatrzcie chociażby na zdjęcie główne . mhhmmm .. prześliczne. a zarost dodaje mu tylko uroku. <3

anckaaa

z reguły nie podobają mi się meżczyźni o tak słodziutkiej buźce- jednak Ryan jest wyjątkiem.
Jest po prostu śliczny i moim zdaniem ma w sobie jakiś czar, co sprawia że aż chce się na niego patrzeć.

krolowa_sniegu_2

zdecydowanie ma to coś w sobie:) ale jego usta mmm...po prostu boskie:***
koffam:***pozdro

Anita18

Ryan jest jednym z najprzystojniejszych aktorow : D

VeLkA02

A ja mam całkiem odmienne zdanie. Dla mnie lepiej wyglądał np. w Stop-loss niż w Szkole uwodzenia. Ale co osoba to inny gust :)

anckaaa

"...teraz jest już troche .... za stary??!!"

Chciałam napisać coś wrednego ale zrobię coś prostszego i chyba milszego...
Po prostu udam że tego nie dowidziałam;)

anckaaa

Jak tam- Ty ciągle piękna i młoda????? :)

breton1

Haha:D Rozwaliło mnie to pytanie:D

anckaaa

Kmicic

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones