Ryan ReynoldsI

Ryan Rodney Reynolds

8,4
81 574 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Reynolds

Szukam filmu z nim w roli głównej i nie moge go znaleźć :/
Leciał w temu w przeciągu tego roku lub trochę więcej. Pamiętam tylko scene jak przez mgłe. Były święta chyba i dwie laski z, którymi grał. Jedną kochał, a drugą bardzo lubił. Była scena w kuchni gdzie był z narzeczoną chyba, i przyszła druga, i mówił co tu robisz itp. Wiem, że to chyba najgłupszy opis filmu, ale pamiętam jak przez mgłe kawałek sceny...
Myślałem, że to "Teściowie", ale nie, bo tam nie grał Douglas.
Just friends też nie
Ten film leciał w tv prawdopodobnie na TVP1 lub Polsat
Pomoże ktoś?

Logan_Cole

Hm... ja nie bardzo wiem, ale może to było: "Na pewno, być może" ?
Nie pamiętam tam takiej sceny, ale wiem, że było tam pare dziewczyn z którymi on trzymał, więc może to. A jak nie to po prostu popatrz na jego filmografie i poczytaj o czym są te filmy. Może akurat Ci się poszczęści:)

Kedda

Ale "Napewno, być może" nie leciał jeszcze w tv. Za 2lata może będzie dopiero. Widziałem wszystkie jego filmy, które są coś warte i w kinie były...

Logan_Cole

Jeśli nie "Just Friends" to przychodzi mi na myśl tylko "The Nines" albo "Świetliki w ogrodzie" :)

Logan_Cole

napewno byc moze jest grane w tv juz od poczatku pazdziernika na canalplus

Logan_Cole

Coś mi się zdaje, że trochę zbyt dużo zapomniałeś :P Może Reynolds w tym filmie nie grał :P Jedynym sensownym tytułem jest "Just friends" Ale skoro sam mówisz, że to nie ten to masz lekki problem ;] Najstarszych filmów nie widziałem, ale w nowszych filmach niż "Wieczny student", To nic takiego nie pamiętam. Skup się na starszych tytułach - tylko tam coś możesz znaleźć. W "Poszukiwana" też pewnie nic takiego nie ma, choć ledwo już go pamiętam. Możliwe że to jest "Już nadchodzi" choć tego jestem najmniej pewny. Życzę powodzenia w dalszych poszukiwaniach ;]

janek_02

Już sam nie wiem chyba odpuszcze... :/ To była komedia, ale normalna i być może to była scena z "Teściowie", bo pamiętam aktorke z którą w nim był i zgadzało by się, ale wtedy był okres świąt bożego narodzenia, a w tym filmie tego nie było, a to napewno nie Just friends, bo 100% nie było Anny faris :/

Logan_Cole

Jedną kochał, drugą lubił - "Na pewno, być może"
Motyw świąt bożonarodzeniowych - "Zostańmy przyjaciółmi"

Jeśli wiesz, że w tym szukanym przez Ciebie filmie wystąpił Reynolds i znasz jeszcze jedną aktorkę, to jakim cudem tego filmu jeszcze nie znalazłeś? Na pewno coś Ci się po prostu pomyliło.

Logan_Cole

ten film to "kelnerzy", btw całkiem śmieszny pzdr

Logan_Cole

a czy czasem nie chodzi Ci o film w którym gra Ben Affleck i Christina Applegate? Przetrwać święta? Bo właśnie w nim była taka scena jaką opisujesz... Może to ten film.

Princetongirl360

Bardziej pasuje to do sceny z Waiting... gdzie jego była wrzuca mu, że wybiera nieletnie bo tylko im potrafi zaimponować czy coś takiego.

KasekG

Po opisie, tak mi się wydaję, że to był film "Przetrwać święta", ale niestety nie z Ryan'em. Może za dużo nie pomogłam, ale po porstu tylko ten film mi pasuje do tego opisu.

oallaa13

oalla racja, to jednak przetrwać święta z affleckiem były, maskara, nie wiem czemu ja tam ryana widziałem :/

Logan_Cole

Jakoś jednak pomogłam. Cieszę się.
_______________________________________
To ja decyduję o tym, jakiej długości będą moje wypowiedzi.

Logan_Cole

Zostańmy przyjaciółmi - na pewno to o ten film chodzi

http://eonline.pl/video/1212/zostanmy-przyjaciolmi-just-friends

wiolka8513

zgadzam się . bo tam on przylatuje do domu rodzinnego z dziewczyna , a spotyka dawna miłosć "przyjaciółkę". uwielbiam ten film. :P

Rodzyna_20

Tak nawiasem, to plecam film "Szkoła życia", Ryan gra tam rolę chorego na raka płuc nauczyciela historii. Jak dla mnie świetny film;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones