Ryan Stiles

Ryan Lee Stiles

7,0
594 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Stiles
gamling4

true :) szkoda że coraz ciężej jest znaleźć WLIIA w necie. Wiesz może gdzie można to pooglądać?? Pozdrawiam

ankaa1989_filmaniak

http://www.whoseline.pl/ tutaj ;) tylko ostatnio skasowali im konto na youtubie i wrzucają wszystkie odcinki na nowo, więc trochę to zajmie zanim znowu będą wszystkie.

gamling4

no właśnie nie tylko im osunęli konto - znowu mam co robić w pracy :D Dzięki :D

ankaa1989_filmaniak

Nie ma za co ;)

gamling4

Zgadzam się z Tobą. Ryan jest geniuszem improwizacji i aktorstwa. Świetny jest też w "Drew Carey's Impro-va-ganza" - udowadnia, że z wiekiem nie stracił talentu. :)

gamling4

Mam pytanie własnie pytanie w związku z tym programem. Obejrzałem 2 sezony i bardzo mi się podobały, czy reszta jest na równie wysokim poziomie?

Sparow5

Wszystkie sezony trzymają poziom, więc możesz oglądać bez obaw ;)

Sparow5

Zdecydowanie trzymają poziom! Naprawdę warto obejrzeć wszystkie. A teraz właśnie powrócili z nowym sezonem i też jesz dobry! :)

gamling4

świetne show :) Nie ma odcinka, żeby się nie uśmiać - moim zdaniem razem z "Kapitanem Włosy" są najlepszymi z uczestników :)

vampire_knight

Dla mnie Ryan, Wayne i Colin są tak samo dobrzy :D

szlacha

Ryan mnie zawsze najbardziej śmieszy, ale ta czwórka faktycznie jest najlepsza, uwielbiam odcinki właśnie z nimi. :D

gamling4

A tak a propos Whose Line... czemu go nie ma na filmwebie??

gamling4

uwielbiam to <3

gamling4

A widziałeś polską wersję ( i kto to mówi ) ? Kilka poziomów niżej, naprawdę poziom dowcipów, błyskotliwość, luz, wchodzenie w przeróżne postacie, mimika, naśladowanie głosów, interakcja z widownią, która w polskiej wersji wygląda na wymuszoną to tylko potwiedza wielkość Whose line. Nie mówię, że w pl jest beznadziejnie, bo nie jest, ale umiejętność improwizatorska jaką mają w amerykańskiej wersji jest po prostu nie do przebicia.

Sparow5

Zgadzam się absolutnie. Do polskiej wersji już kiedyś się przymierzali, ale postawili na program Laskowik&Malicki, a z polskiego whose linea zrezygnowali (z dzisiejszej perspektywy możemy powiedzieć, że była to dobra decyzja). Niestety nie ogląda się tego z taką przyjemnością jak wersji z Drew i spółką. Polecam za to inne serie z improwizacją: Drew Carey’s Green Screen Show, Drew Carey’s Improv-A-Ganza, Trust Us With Your Life, również dostępne na stronie http://www.whoseline.pl/.

gamling4

Thx za link, ogląłem zielone szoł tak już nawet fajne było, tak jak wyśtępy brada i colina razem, w ogóle nie wiem jaka nazwę miało ich te wystapienia. Sorry , a;e jestem trochę nieztrzezwy/ więc fajne to było byłó. a;e ape nie umywa siędo oryginal

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones