Sam Claflin

Samuel George Claflin

8,5
42 521 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sam Claflin

Uwielbiam panów z Wielkiej Brytanii, akcent, obyczaje, sposób mówienia i gestykulacja, poruszanie się... dużo by wymieniać. A no i oczywiście TEN uśmiech... Sam to taki idealny, angielski mężczyzna. Czaruje jak mało kto ;)

TheGoldenGirl

Kochanie naprawde tu nie bylas. Przykro mi ze czerpiesz swoja wiedze z Discovery. Tutaj dziewczyny, panie i starsze panie (Brytyjki) uwazaja wlasnie ze Polacy (lat 20+) sa prawdziwymi dzentelmenami. Dawno temu nawet mnie to zdziwilo. Oczywiscie sa tutaj real gentlemans, ale oni sa grubo po 50tce, a nie mow ze panowie po 50tce w Polsce nie sa? Najpewniej dziala na Ciebie ich akcent, ktorych i tak jest tutaj kilkanascie.

dannyboi

Przyznam Ci rację, nie wiem za wiele, dobrze że mnie uświadomiłeś :)

dannyboi

Dobrze prawisz, panie. Dzentelmentow szukac w Anglii mozna ze swieca. Przystojni? Chyba tylko w filmach, drogie panie.

marzeni

Wygląd Anglików pozostaw do oceny Paniom. Oczywiście jest to kwestia indywidualna, ale ja jednak obstaje przy tym że są przystojni, oj tak.

nika_28

Mieszkam tutaj od 10 lat i jestem płci żenskiej. Pozdrawiam :)

nika_28

Przystojne są jednostki, jak właśnie aktorzy, chociaż też nie wszyscy. Ale na tym polega ten biznes, że aktorzy mają być ładni, uroczy, wydawać się ułożonymi i kulturalnymi. Jesteś w Anglii i na codzień przechodząc po ulicach nie widać nigdzie Hiddlestonów, Clafinów czy tego typu panów. Są to jednostki. Jak i w Polsce i w kaaaażdym innym kraju. U nas też aktorów mamy całkiem nie brzydkich, a na ulicach wygląda to trochę inaczej. A o filmowym, brytyjskim dystyngowaniu i cudownych dżentelmenach zapomnij :D

nika_28

moze bez generalizowania chodzi ci moze o Anglikow w typie BENEDICTA Cumberbatcha lub wlasnie Sama ,którzy wychowani zostali w stary dobry angielski sposób a nie tych mlodzikow co robią 16 latce dziecko , a pozniej rezygnują no bo z bachorem po co sie meczyc , to raczej nie kwestia narodu co wychowania i niestety pokolenia , które w niektórych kręgach schodzi na psy

TheGoldenGirl

Ależ mężczyźni w UK są naprawdę szarmanccy, uprzejmi i często nieprzyzwoicie przystojni :)
Wiadomo, że to też zależy od towarzystwa, w jakim się człowiek obraca, ale ja mam to szczęście, że spotkałam wielu naprawdę miłych ludzi.

Do listy "czarujących" Brytyjczyków dodałabym jeszcze kilku panów ze starszej generacji: Colina Firtha, Richarda Armitage'a, Martina Freemana i Benedicta Cumberbatcha :)
Uwielbiam tę fantastyczną czwórkę :D

MinnIe27

brakowalo mi tych przykladów

MinnIe27

Sam ma potencjał bycia w przyszłości takim Colinem Firthem. Jak na Niego patrzę to z ruchów, zachowania, mimiki za wyjątkiem wyglądu jest takim właśnie gentelemanem jak Colin. Benedicta do typowego przystojniaka bym nie zaliczyła, ale jego urok osobisty i charyzma powala. W dodatku jest w jakiś niezrozumiały sposób bardzo seksowny. Hiddleston jakoś nie może mnie do siebie przekonać. W jego przypadku prosiłabym o zabranie głosu przez jego fanki. Jestem ciekawa Waszej opini.

TheGoldenGirl

Można się zakochać ;)

TheGoldenGirl

Mają w sobie coś urokliwego, to prawda ;) Nie sposób pozostać obojętnym :)

TheGoldenGirl

Jakbyś przyjechała do Anglii to szybko zmieniłabyś zdanie, ocenianie całego narodu na podstawie kilku buziek z telewizji to nienajlepszy pomysł, niestety. Akcent w samej tylko Anglii zmienia się co czterdzieści kilka kilometrów. Czy są dżentelmenami? Zależy w jakim się obracasz środowisku, niestety grupa chuliganów i kiboli jest na wyspach bardzo, bardzo silna. Ale ci mężczyźni z klasy średniej czy wyższej (w Wielkiej Brytanii ciągle jest realny podział na klasy) w większości można zakwalifikować do dżentelmenów. Nie to, że ktoś z biednej rodziny czy słabiej wykształcony nie może być elegancki czy inteligentny, ale niestety trzeba powiedzieć, że kształcenie publiczne w Anglii to porażka, dorośli ludzie niewiedzący skąd się biorą jajka, 9-letnie dzieci nieumiejące korzystać z toalety... Niestety uczniowie takich szkół na starcie mają gorzej. To wszystko sprawia, że społeczeństwo brytyjskie jest bardzo podzielone pod wieloma względami i nikt za bardzo nie ma sposobu jak temu zaradzić. Ale na przystojnych brytyjczyków popatrzeć zawsze miło:)

TheGoldenGirl

Haha, to się nazywa zakrzywienie rzeczywistości. Tylko powiem, że polecam wizytę w Anglii albo przynajmniej rozejrzenie się gdzie indziej niż na filmowe superprodukcje. Chociażby na kino typowo brytyjskie.

TheGoldenGirl

Z kolei ja tego nie znosze:D hahaha:D

TheGoldenGirl

Ja go dopiero doceniłem dopiero po obejrzeniu The nightingale, gdzie zagrał typowego angielskiego drania i brutala.

TheGoldenGirl

Do wyżej wymienionych panów dopisałabym jeszcze kilka nazwisk: Robert Pattinson, Henry Cavill, Eddie Redmayne, Orlando Bloom, no i od kilku lat uwielbiani przez nastolatki Tom Holland i Harry Styles (oraz jego koledzy z zespołu;)). Chciałam jeszcze dodać Cilliana Murphy'ego, ale on jest chyba Irlandczykiem.

TheGoldenGirl

W Daisy and the Six bardzo przypomina mi Clinta Eastwooda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones