Samy Naceri

Saïd Naceri

8,2
3 497 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Samy Naceri

Zanim wydacie ocene i będziecie się nim zachwycać poczytajcie o nim. Muzułmanin terrorysta. Na ludzi się rzuca ze sprzętem.

TorcidaTiger

Ale tu się chyba ocenia poziom aktorstwa, a nie moralność, czyż nie?

zieloo

Ja oceniam, jakim jest człowiekiem. Trudna wielbić i szanować kogoś ,kto za kamerami jest draniem.

TorcidaTiger

Trudno "wielbić" kogoś tylko dlatego, że jest dobrym aktorem. Ja oceniam, jak aktor gra, jeśli jest w tym dobry - to jest dla mnie dobrym aktorem, ot co. A to, co robi w prywatnym życiu nie jest ważne, bo to z jego grą nie ma nic wspólnego.

TorcidaTiger

powtórzę tylko zielaa - co jego poczynienia mają do świetnej gry aktorskiej?

littlemonsterlg

Mają dużo. Tzn. nie mają, ale rzadko kiedy pozostają bez wpływu na ocenę takiej osoby. Aktor to osoba publiczna, więc jeśli przykładowo bije żonę, to nie można się dziwić, że spada na niego fala krytyki. Oczywiście niema to wpływa na poziom jego aktorstwa. Nie jestem też zwolennikiem brukowców i portali plotkarskich. Aktorzy mają swoje życie i śledzenie ich 24 godziny na dobę jest chamstwem. Ale zawsze istnieje jakaś granica. Przykład:
O.J. Simpson (tak na marginesie na filmwebie ma ocenę adekwatną do swoich umiejętności aktorskich) zabił dwoje ludzi i mimo dowodów rzeczowych został uniewinniony. Jako Afroamerykanin został oczywiście przedstawiony "jako czarny, którego próbowali wrobić biali policjanci". Później napisał o książkę próbując jeszcze na tej zbrodni zarobić.
I powiedz, gdyby on nie był wielką gwiazdą baseballu, tylko gwiazdą filmową, coś na miarę Brada Pitta, w ogóle nie myślałbyś o nim jako o mordercy, tylko dobrym aktorze?

NickError

Dobrze to ująłeś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones