Saoirse Ronan

Saoirse Una Ronan

8,2
34 722 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Saoirse Ronan

Skąd tyle negatywnych opinii o jej urodzie? To jest jedna z nielicznych kobiet, które wyróżniają się swoją urodą. Dla niej zarezerwowane jest pojęcie "piękna". Typ zimnej urody, a'la Katharine Hepburn. ;)

darkmarry

Noo... sliczna..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tix666

Pomijając urodę tej aktorki to od kiedy Hepburn ma zimną urodę?:D

Hermioneczka

Audrey miała słodką, miłą buzię. Katherine jak najbardziej zimną ;)

Vanillia

Posągowa uroda, to nie "zimna uroda" XD
Zimna uroda, jak sama nazwa wskazuje, to zimne tony w kolorze włosów, oczu czy cery.
Których Katharine - rudowłosa, o jasnej, ale żółtawej cerze za cholerę nie miała, za to Audrey akurat tak.
Polecam poczytać cokolwiek o analizie kolorystycznej.

kotolak

A widzisz "puszczone" oczko obok wypowiedzi? Innymi słowy - podsumowanie pół żartem-pół serio, na pewno nie w poważnym tonie. Jak nie będę miała nic ciekawszego do roboty, to może przestudiuję analizę kolorystyczną XD

kotolak

Dobra, braki nadrobione. Rzeczywiście nie miała zimnej urody w kontekście analizy kolorystycznej ;) Ale epatowała chłodem, matronowate wibracje, a więc co za tym idzie "zimna twarz" - jak to teraz dziwacznie brzmi - w kontekście subiektywnego odczucia, które doświadczałam za każdym razem jak na nią patrzyłam. Ale dzięki Maestro za unaocznienie błędu, na przyszłość zapamiętam inaczej konstruować wypowiedzi.

Vanillia

Oglądałem "Lady Bird" i swoją urodą i zimną mimiką przypomina mi młodą Anitę Lipnicką. Również w pretensjach ;-)

darkmarry

Oczy ma nieziemskie.

Pietro1906TS

DOKŁADNIE! mozna utonąć w jej oczach... w jednym filmie (intruz) myslalam ze ma soczewki- owszem tam czesc jest sztuczna jak na soczewki przystalo I UDO ;P ale w innych produkcjach ...no coz...oczy ma...NIE Z TEJ ZIEMII :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
darkmarry

Saiorse jest przepiękna!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Stitches

Definicja piękna jest na subiektywna, dlaczego tak ciężko to pojąć.. Naturalnym jest, że każdemu podoba się co innego. Barbary Palvin nie znam, ale Ariana Grande zupełnie mnie nie przekonuje - jest totalnym przeciwieństwem tego co mi się podoba - doczepione włosy, napompowane usta..

darkmarry

Jest wręcz boska ! Niektórzy mogą powiedzieć że ją idealizuje i być może mają rację, ale piszę tak jak myślę. Natomiast pomijając jest przecudną urodę, to jeszcze większe wrażenie robią na mnie jej umiejętności aktorskie. Według mnie jest najlepszą aktorką młodego pokolenia na świecie ! Ci co nie mieli okazji podziwiać jej kunsztu, niech przemówi im liczba nagród filmowych w tak młodym wieku i tytuły produkcji w których występowała. Po prosu jest najlepsza :) No i te oczy...

darkmarry

trudno ją ocenic, ma w sobie cos ze zwyklej dziewczyny i cos z nieziemskiej istoty(i nie mowie tylko o oczach), jednak na pewno nie można jej nazwac brzydką!

dzikudzina

Ooo dokładnie to samo myślę. Ma to nieuchwytne "coś" co sprawia, że ogląda się ją z wielką przyjemnością. Nie przepadam za niebieskimi oczami, ale u niej po prostu OMG można utonąc :D Podoba mi się jej gra chociaż role ma raczej chłodnych czasem wręcz lodowatych i wstrzemięźliwych kobiet. 21 lat i taka filmografia, będzie kogo oglądać w kolejnych latach :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Stitches

no Glenn faktycznie do urodziwych nie należy

użytkownik usunięty
Guliwer_2

Jak można nie przepadać za niebieskimi oczami??? :/

Pewnie jak ktoś nie lubi niebieskiego :P

użytkownik usunięty
Vanillia

Hmmm... Fakt. Że też wcześniej na to nie wpadłem... ;/

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dzikudzina

W przypadku oceniania jej urody najwięcej będzie zależało od gustu. Dla mnie ona jest bardzo atrakcyjna i duże znaczenie ma w tym to jak mówi, jak się uśmiecha, jej oczy, jej figura, gesty, sposób poruszania, mowa ciała, ekspresja i ogólnie to, że jest bardzo pogodną i fajną osobą. A o to przede wszystkim chodzi - o zbiór tego wszystkiego, a nie tylko o twarz. Bo dziewczyna (ale i mężczyzn także to dotyczy) może mieć obiektywnie piękną twarz, idealną figurę, ale nie będzie pociągała, jeśli nie będzie albo ładnego uśmiechu, albo czegoś w oczach, albo seksownego głosu, fajnego charakteru, takich lub innych cech, po prostu czegoś więcej od samego wyglądu.
A u Saoirse dodatkowo dużo jeszcze robi to, jak jest ubrana, jaką ma fryzurę, czy też jaki akurat ma makijaż. A to sprawia, że może zagrać bohaterkę o różnym stopniu urody: i mało urodziwą, i zwyczajną, jak i bardzo atrakcyjną.

darkmarry

kwestia gustu, coś w sobie ma, ale ja nie nazwałabym jej piękną, brzydką też nie. jak dla mnie jest ładna i wyrazista, co dodaje jej urody (przynajmniej w filmach, bo nie wiem jaka jest jej osobowość na żywo).

darkmarry

Też uważam, że bardzo ładna z niej dziewczyna ale w blondzie- w ciemniejszych włosach wygląda nijako. W jasnych jej naprawdę pięknie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Stitches

Nie będę się z Tobą kłócić o takie pierdoły. Każdy ma swój gust i może Ci się podobać ktokolwiek, jest mi obojętne kto. :P

darkmarry

Niby przeciętna dziewczyna,ale ma w sobie to coś. Dla mnie przepiękna.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
darkmarry

Gdzie te negatywne opinię? Ja tu widzę same pozytywny, przepiękna, właśnie skończyłem po raz kolejny oglądać film Nostalgia Anioła i chciałem zobaczyć jak się zmieniła, jest naprawdę piękna, lubię taki typ urody, jasne oczy, cera i włosy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Stitches

Z całym szacunkiem zerknąłem sobie na te Panie i dalej będę twierdził, że dla mnie Saoirse Ronan jest ładniejsza, a gdy wszystkie z wymienionych Pań są bez make-upu to masakruję twoje piękności, nie chce jednak kontynuować dyskusji, gdyż każdy ma inny gust.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Stitches

Odpuść sobie chłopie nie twierdzę, że Saoirose Ronana jest najpiękniejszą kobietą na Ziemi :). Ma nietypową, wyróżniającą się urodę i na pewno nie jest brzydka!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Stitches

nie porównuj tego gówna do prawdziwej piękności gimbazo i już przestań zaśmiecać wątek, to kobieta o klasycznej i wyniosłej urodzie a nie sztuczne plastikowe dziunie o bardzo prostackiej urodzie gdzie jedna do drugiej podobna, fuuuj!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Stitches

Chłopie nie wiem ile masz lat, ale zachowujesz jak gówniarz, obrażanie innych to nie jest dobry pomysł na wyładowanie swoich frustracji. Każdy człowiek (czy to kobieta czy mężczyzna) ma inny gust i dla każdego inna będzie definicja piękna, wcale nie jest pewne, że za 10 lat twoim zdaniem idealne Panie Barbary Palvin czy Hailee Steinfeld będą wyglądać lepiej niż Saoirse Ronan, prawdopodobnie jej twarz niewiele się zmieni.

Stitches

jesteś bardzo zawziętym człowiekiem, rzucasz się jak pijany po krzakach. Szkoda słów dla takiego zawistnego z zawziętego trolla.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
darkmarry

Bo ma urodę nieoczywistą, kontrowersyjną. Mnie niestety irytuje. Na zdjęciach wygląda ładnie, ale w nostalgii miejscami wyglądała jak chłopak i strasznie drażnią mnie jej usta...no po prostu nie mój typ

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
darkmarry

Bo nie jest sztuczną, wypchaną botoksem małpą jak większość celebrytek. Jest naturalnie piękną dziewczyną... a natury się już chyba tak nie ceni (niestety).

szalona_piczka

Dobrze powiedziane, siostro...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
szalona_piczka

tak jest ,tak jest....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones