Sarah Hyland

Sarah Jane Hyland

7,3
2 579 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Hyland

jaka rola pozwoliła jej zająć 16 miejsce w rankingu? Pewnie ze strasznego filmu 5. Żenada. Ranking schodzi na psy. 1/10 (za to, że tak wysoko).

theszymonfilipiak

http://www.filmweb.pl/serial/Bonnie+and+Clyde%3A+Dead+and+Alive-2013-681614
http://www.filmweb.pl/serial/Wsp%C3%B3%C5%82czesna+rodzina-2009-518115
http://www.filmweb.pl/film/Akademia+wampir%C3%B3w-2014-601282

theszymonfilipiak

Daje dyche, żeby poirytowała troche tych co to się tak bardzo przejmuja tym rankingiem.

theszymonfilipiak

Otóż - na Filmwebie jest taka magiczna bariera [1k - iluś tam głosów ], która po przekroczeniu jest uwzględniana z resztą. Często wystarczy nawet jeden serial, w którym ktoś lubi daną osobę - jej postać, urodę, grę; nie ważne - żeby zebrała wysokie oceny. Jest to niesprawiedliwe, ale w pełni zrozumiałe. Wtedy ratio jest dość wysokie i dlatego plasują się na tak wysokiej pozycji... Z czasem się to zmienia, bo ludzie poznają tę osobę i mogą zweryfikować aktorstwo względem całego repertuaru. Fajnie byłoby gdyby ludzie autentycznie oceniali warsztat, a nie bawili się w rycerzy w złotej zbroi w walce o jedyny słuszny ranking. Każdy kiedyś zaczynał i powoli rozwijał swoje poczynania w aktorstwie. Czasem będą to autentycznie słabi aktorzy, ale można też trafić na wschodzące gwiazdy, które czekać aż rozkwitną. Tylko, że tak jest w teorii, bo niestety trafiają się tacy idioci jak Ty, którzy po prostu wchodzą i dają jedynkę - nie znając nawet danej osoby. W dodatku nie wiedzą o tak banalnej rzeczy - dlaczego ktoś nieznany tak się wysoko uplasował. Widzę, że sporo rzeczy już dodałeś na FW i dalej nie rozumiesz mechaniki/systemu? Dwa lata to za mało. Współczuję.

Może ten wpis uchroni resztę od takich debilnych tematów od takich bezmózgowców jak Ty.

Czy ja sam oceniam Sarah Hyland? Nie, bo znam ją tylko z jednego serialu. Pewnie nie będzie drugą Meryl Streep - choć dopiero zaczyna, ale oceniajmy kogoś rzetelnie i sprawiedliwie. Raz się tak trafiło z reżyserem skandynawskim, gdzie znałem dużo filmów i byłem fanem takiego niezależnego, ambitnego kina, ale weszła gimba z hollywoodu - jak Ty - i zaczęli dawać jedynki. Bardzo sprawiedliwe.
Poza tym jak się ma ranking względem Twojej oceny Kristin Kreuk? Dałeś 9'tkę - pewnie jak większość ludzi, którzy znają Sarah Hyland. Gdyby Kreuk miała mniej głosów i dopiero zaczynałaby to byłaby taka sama sytuacja. No, ale się na rynku trochę obyła, jest ładna i to wystarczy. Aktorką jest kiepską, ale pewnie lubisz ją z konkretnego serialu. To w żaden sposób nie czyni z Ciebie hipokryty.

Czy moja odpowiedź na Twe bardzo zawiłe pytanie Cię satysfakcjonuje? Spróbuj mi błysnąć jakąś ripostą, żebyś zaszachował mnie urażoną dumą i pokazał mi, że się mylę. Tylko na to czekam!

Pozdrawiam bardzo serdecznie!

Spiff

Popieram w pełni, oceniam aktora i jego postać na podstawie filmu w którym zagrał, na przestrzeni czasu staram się weryfikować i zmieniać oceny by były adekwatne do umiejętności i granych roli. Mam nadzieję że dzięki takim wykładą jak twój część ludzi zmądrzeje i przestanie zaniżać aktorów/filmy tylko dlatego że ich ,,gwizdka,, (ulubieniec) jest o kilka pozycji niżej...
Dziękuję i pozdrawiam :)

ThymoRK

Hehe, dzięki :-)
Choć jestem - po tych latach - nieco zszokowany swoją agresją do założyciela tematu. Musiałem już mieć ewidentnie dość podobnych wątków i nerwy puściły :-)

Spiff

normalne, czasami też nie wytrzymuje, tym bardziej w podobnych sytuacjach, gdy zostaje zaprezentowany niski poziom intelektualny. To miło wiedzieć, że jeszcze jacyś kompetentni ludzie są na filmwebie. PS: Agresja konieczna nie jest zła ;)

theszymonfilipiak

No widzisz , ty dalej 1/10 ''za to , że tak wysoko''. Potem podsad7 ''Daje dychę, żeby poirytowałac'' i koniec końców ten ranking można o kant dupy rozbić , a wszystko dzięki takim geniuszom jak wy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones