Sarah Jessica Parker

7,2
9 596 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Jessica Parker

Masakra

użytkownik usunięty

Jak ona nie grała w żadnym znaczącym film, sławę zdobyła przez 'Seks w wielkim mieście', który jest i tak kiepski. Jakiś babski serial dla gorących 30. Gwizdka seriali i kiepskich komedii romantycznych. To gdzież z niej dobra aktorka? Gniot jakich pełno.

Po części masz rację, ale od razu gniotem bym nie nazywała ani masakrą, bo rola w "Seks w wielkim mieście" jest jak dla mnie po prostu niesamowita.

kee0311

no takie ciepłe kluchy. Zarówno Sarah J. Parker jak i ta jej Carrie z "SwWM".

Ile jest gwiazd, które zdobyły sławę dzięki serialowi i nie zagrały w jakimś robiącym szał filmie? Mnóstwo.
Moim zdaniem w `SWWM` zagrała fantastycznie i nie powiedziałabym, że ten serial jest dla goracych 30., bo ja mam 16 lat, a nie przeoczyłam żadnego odcinka. ;]
Gniotem również bym jej nie nazwała, bo jest wiele aktorów zdecydowanie gorszych niż ona.

A już myślałam że tylko ja mam takie zdanie. Ona jest bez-na-dziej-na !!!
Dodam że nie widziałam jej tylko w SWWM ale też np w Smart People i Miłość na zamówienie i czyms jeszcze ale nie pamiętam tytułu. Ona wszędzie gra tak samo, jej flegmatyczna gra aktorska to jakaś żenada i tyle. Nie mówię o urodzie bo to nie jest ważne, są aktorki nie będące ikonami piękna ale za to umieją wspaniale grać (Meryl Streep, Liza Minelli, Frances Fisher i inne)

Widząc ją w obsadzie filmu w 90% z niego rezygnuję.

Wiadomo, że każdy aktor ma zwolenników i przeciwników, ja tam bardzo lubię Sarah Jessica Parker, a wprost uwielbiam Carrie Bradshaw i "Sex and the city":D Nie mam 30 lat, tylko 23 i wydaje mi się że, ten serial to po prostu kwestia gustu, jedni go kochają , a inni nienawidzą:P

Mając 21 lat zagrała w Locie Nawigatora, więc nieprawdą jest, że nie grała w żadnym znaczącym filmie jednak zgadzam się z opinią iż jej aktorstwo nie jest arcydziełem.

Bociek_O_le

O przepraszam, zapomniałem napisać, że w wieku 31 lat zagrała w słynnym filmie pt. "Marsjanie atakują" (prześwietna komedia) oraz w trillerze "Krytyczna terapia" z Hugh Grantem w roli głównej!!! To tym bardziej dezawuuje zarzut o nie graniu w żadnym dobrym filmie.

Bociek_O_le

Ona tam miała 21 lat? Wyglądała na przynajmniej 10 lat starszą. I jeszcze ten makijaż...

Mnie się podobała jej gra w 'Polu rażenia', kawał dobrej roboty;)
A seks w wielkim mieście to naprawdę serial nei dla wszystkich i albo ktos lubi to oglądać albo wręcz nie cierpi o tym słyszeć;-)

no i co z tego?ja mam 19 lat a uwielbiam seks w wielkim mieście.mogę się z niego pośmiać jak z niczego innego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones