Sarah Jessica Parker

7,2
9 624 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Jessica Parker

Jestem bardzo podobna do Parker. Jest jedną z moich ulubieonych aktorek. Nie rozumiem dlaczego coś złego mówicie o jej nosie sami też nie jesteście idealni, a ja uważam ja za kobietę o wielkim uroku, stylu i klasie.

Emma_Watson_2

ja tez nie wiem

Don_Juana

Można się nabijać z nosa Frytki z BigBrothera ale nos JP zostawiamy w spokoju :)

Emma_Watson_2

uuu to ci wspolczuje bo jestes starsznie nieładna w takim razie:P

Emma_Watson_2

o kurde...to kiepsko ze jestes do niej podobna...ale ty sie chyba tym nie chwalisz co ? ( szczerze mowiac nie mam zastrzezen co do aktorstwa Sarah ale wedlug mnie jest okropnie brzydka...osooobiscie to chcialabym wygladac jak jessica alba , ale przynamniej ciesze sie ze nie wygladam jak sarah jessica parker ! )

Brooke_3

a moim zdaniem alba jest kolejna kopia hollywoodzkich gwiazdeczek i ja bym nie chciała wygladac jak ona
a sarah nie jest brzydka, spojrzcie do okoła ile pasztetów kreci sie po ulicach

Emma_Watson_2

Jestem ciekawa do kogo ja porównujecie pisząc, ze jest brzydka.
Ja tam tak nie uważam. Jest innego typu urody niż taka Alba, więc porównanie ich do siebie jest bezsensu.

kola_unikalna

Ja osobiscie uwazam urode Sarah za w odswiezajacy sposob oryginalna po calych zastepach kobiet o malych noskach i idealnych ksztaltach twarzy, przynajmniej nie zlewa sie w jednosc z calym tlumem powszechnie wielbionych pieknosci.
Powiem tak , nawiazujac do poprzedniej wypowiedzi o Albie : Alba bylaby fajna sprawa na jedna noc, natomiast Sarah to taki typ kobiety, ktora kiedy sie widzi na ulicy to chce sie wziac na randke i naprawde poznac i posluchac co mysli.

Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Emma_Watson_2

Sarah nie jest ładna, ale nie jest też brzydka. Ciesz się swą urodą, bo jesteś przynajmniej oryginalna ;) wolę być sobą, niż kolejną kopią innych. Wszyscy tacy sami, atak klonów !
PS. Sarah ma śliczne włosy, zazdroszczę jej !

użytkownik usunięty
Emma_Watson_2

Parker jest piękną kobietą i gratuluję Ci urody skoro jesteś do niej podobna.

Pzdr.

Emma_Watson_2

podziwiam ją za to że nie zrobiła sobie żadnej operacji. Za to że ma odwagę być sobą a nie kolejną zrobioną ku*wą typu Dody, czy mierząc wyżej Alby właśnie. Ja mam swoją twarz która może nie jest piękna ale na pewno oryginalna. Monotonia zabija. Cieszę się że nie jestem do nikogo podobna. Zreszta sami możecie zobaczyć...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones