Sarah Jessica Parker

7,2
9 624 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Jessica Parker

Zawsze myślałam, ze filmweb jest srwisem dotyczącym filmów, a nie urody aktorów. czytając ostatnie posty chyba wielu uważa, że o tym czy aktor jest dobry świadczy jego uroda?! Może lepiej zastanówcie się czy nie pomyliliście stron:/

Karolina_4

Uwielbiam Seks w wielkim mieście oraz lubię ją, ciekawe jak wyglądają wszyscy ktorzy piszą te głupie posty. może i ma końską twarz pff. Ale gra wspaniale i na pewno ma większy talent niż wy. Co wam daje pisanie że jest brzydka? Czyżby jej ktoś zazdrościł? A i ma piękną figurę ;p

Karolina_4

Ej no nie przesadzajcie ludzie, że Sarah J. Parker jest taka bardzo
brzydka, popatrzcie np. na Obuchowicza - to jest dopiero koszmar.

Karolina_4

Kazdy z nas zna jakas kobiete, ktora nie jest szczegolnie ladna, a jednak potrafi roztoczyc wokol siebie taka otoczke, ze wszyscy o tym zapominaja. Taka jest SJP, a to cos nazywa sie ...'cos'. Oprocz figury, duzych piersi, ladnych wlosow i pieknego glosu ona ma tez w sobie urok, niezalezny od ksztaltu twarzy i wielkosci nosa. Niestety, nie widac tego na zdjeciach, bo pani ta jest wyjatkowo niefotogeniczna.

użytkownik usunięty
Karolina_4

Nudzą... jeszcze ktoś normalny istnieje chociaż.. lepiej nie czytać komentarzy wcale... bo idzie się załamać.. powierzchowność i pustosłowie króluje

Karolina_4

czym Ty sie dziwisz dziewczyno, w dobie tanich kolorowych gazet dla mas ktore wbijaja w plebs przekonanie ze liczy sie tylko uroda i wyglad. Wbijaja taki stereotyp bo za to maja kase, ludzie glupi i bez wyksztalcenia lykaja ta scieme.
Spojrz do okola siebie! wszedzie tylko plakaty super ladnych ludzi, w mediach tylko uroda, dupcenie i gole dupy. Przesrane w dzisiejszych czasach byc grubym albo brzydkim. Nikt juz nie patrzy na wnetrze czlowieka.

Abraxus

No racja, ale jeśli jest ktoś mądry to się opinią innych nie przejmuje, bo ludzie zawsze będą gadać, czyś ładny czy brzydki, czy mądry czy głupi.
Ja osobiście się zgadzam że Sarah Jessica Parker nie jest atrakcyjna kobietą, ma twarz jak kobyłka(taki moje skojarzenie), nie podoba mi się też jej gra aktorska.

Karolina_4

zgadzam sie z komentarzem powyżej,ludzie tylko zwracają na wygląd człowieka a nie na jego wnętrze...niestety takie czasy:(:(:(

Karolina_4

Ojej, ale mnie rozbawił ten ostatni post! :D
Nie udawajcie, że rzeczywiście tak sądzicie.

Karolina_4

każdy widzi,że ładna to ona nie jest.ale to nie znaczy,że jeśli się komuś nie podoba to jej nie lubi :>

japieprze

jest seksowna, chciałbym ją przelecieć, wszystkie kobiety na świecie powinny wyglądać identycznie jak ona, świat byłby wtedy piękniejszy, I Love You Sarah!!! Let's make love!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones