Sarah Jessica Parker

7,2
9 608 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Jessica Parker

powinna se zrobić operacje plastyczną bo jest paskudna.

Nailyn

Obrzydliwa.
Psuje estetycznie ogladanie sexu w wielkim miescie.

Nailyn

A ja uważam, że jest piękną kobietą, a Wy jesteście żałosnymi intrygantami, którzy poza wyglądem nic nie spostrzegają, ot tak.

Nailyn

Wy jestescie nienormalni czy jak? Malo tego, ze jest piekna kobieta to jeszcze swietna aktorka. A wy jestescie zalosnymi zazdrosnikami..
A tak poza tym to patrzecie na gre a nie na wyglad bo ona z pewnoscia ma w nosie to czy wam sie podoba czy nie, bo sa osoby ktore ja znaja i doceniaja i ktorym sie podoba.. tyle zalosne czubki

Risae

nie o to nawet chodzi że dobra aktorka (chociaz nią jest) ani czy piekna czy nie piekna.. Ma COŚ w sobie.. coś pozytywnego..coś co przyciąga na nią wzrok.. taki uśmiech.. inteligentne spojrzenie i ten charakterystyczny pieprzyk ;PP czyż nie?

Risae

nie mamy czego zazdrościć.... oprócz kasy ;)

wyjatkowo irytująca uroda wśród tylu pieknych aktorek w "Seksie.."

smerfetka

taaa a jak by sobie zrobiła to by mówili że sztuczna lala i naturalne jest piękne ;p ma to coś czego nie uzyska się operacją plastyczną i nie uległą presji tamtego środowiska! A tak na marginesie to spójrzcie na jej nogi!-nie jedna piękność pozazdrości...

użytkownik usunięty
Nailyn

Hmmm... operacja plastyczna?? Myślę, że Sarah tego nie potrzebuje, pomimo tego, że nie jest "idealna" (mowa o urodzie) jest piękną kobietą, widzisz w niej pewnie tylko brzydki nos ;/;/;/ a to, że ma przepiękny uśmiech, czarujące spojrzenie i śliczne włosy i ciało to tego już nie widzisz, bo dobra AKTORKA powinna być taka jak, np. Pamela Anderson, nie ważny talent i naturalna piękność tylko duże cycki i "śliczna" tapeta na twarzy ;/;/;/ nie rozumiem ludzi, a najbardziej nastolatek... Uważasz się za taką piękność czy po prostu jesteś chamską zazdrośnicą, która wyrośnie na coś nic niewartego??!! A poza tym po co rozmawiamy o jej urodzie?? Chyba talent się liczy, a ona go posiada!!

Pzdr.

Nailyn

Pasukdne to są te silikonowe lale.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones