Seamus Davey-Fitzpatrick

Seamus Liam Davey-Fitzpatrick

6,5
491 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Seamus Davey-Fitzpatrick

Zobaczymy czy przebije demonicznością dzieciaka z oryginalnego OMENA...

T_M_K

z tego co widzialam ( a widzialam tylko trailer) to jednak nie...tamtem Damien był na pierwszy rzut oka takim uroczym, grzecznym dzieckiem, a jak na horror to to już samo w sobie jest demoniczne ;-) Ma coś w spojrzeniu, jednak każdy na siłę by mógł tak patrzyć...jak moja fizyczka o_O

T_M_K

o tak... stary (orginalny) Omen byl perfekcyjnie dobrany do roli dzieciaka z dusza demona ukrytego w oczach... wystarczylo jedno spojrzenie w jego oczy zeby poczuc ciarrrrrki na skorze... czekam na nowe oblicze Damiena - bardzo chcialbym poczuc to co wtedy, gdy po raz pierwszy widzialem Omena...

T_M_K

no moze i nie przebije Harveya ale Seamus dla mnie jest super! Na castingu wybrano go, poniewaz gdy zrobił "minę damiena" taką poważną, pies siedzacy na sali, zaczął ujadać... i Moore uzal ze wlsnie takiego potrzebuja... dlatego uwazam ze ma cos w sobie z poprzedniego Damiena...

T_M_K

widziałam dzisiaj "Omena" i jak dla mnie to przebił dzieciaka z orginalnego filmu... Seamus jest so sweet!! :)

zabol

Jesli są zainteresowani zapraszam na pierwszą strone o Seamusie: www.seamus-davey-fitzpatrick.b log.pl

Maargo

filmu nie widziałam ale po zdjęciach mogę powiedzieć że naprawdę robi wrażenie ; ).. no tylko spójrzcie!

http://coppermine.galacnet.com/seamusonline/displayimage.php?album=4&pos=1 [coppermine.galacnet.com...]

użytkownik usunięty
nath

No cóż z całą pewnością moge stwierdzić iż nie pokonał oryginalnego szatana i zagrał słabo w remaku.

Toż to nie Szatan a popierdółka. Oto prawdziwy szatan (choć troszkę podstarzały):
http://www.filmweb.pl/person/Harvey+Stephens-42161

pionas666

haha! super:)

Danon_3

''Stary'' Damien jest nieco bardziej przerażający a ten z 2006 jest przeuroczy ^^''

Omen_Girl

W ciekawostkach pisze że jego ojcem jest, a raczej był James A. FitzPatrick z jakiej racji skoro pisze że James A. FitzPatrick zmarł w 1980 roku?? A Seamus urodził sie w 1998 ? To chyba prędzej dziadkiem. Lub ktos sie pomylił. Pozdro :)

T_M_K

miał świetne spojrzenie w Omenie

Anda00

...Jednak ''stary'' Damien bardziej przerażał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones