Aby ocalić porwanego członka rodziny, przedsiębiorczy potentat meblarski musi wykorzystać swoją tajną siatkę przemytu diamentów do przerzucania broni przez granicę.
Rząd wkrótce wyśle do umysłów obywateli sygnał, który położy kres wszelkim przestępstwom. Zanim do tego dojdzie, grupa złodziei planuje dokonać ostatniego skoku na bank.
Dziewięcioro przyjaciół wyrusza na leśny biwak. Po szalonej nocy, wszyscy budzą się z bombami zegarowymi przypiętymi do piersi, rozpoczynając krwawą walkę o przeżycie.
Były członek niesławnego południowoafrykańskiego szwadronu śmierci usiłuje odpokutować swoją przeszłość, pomagając jednemu z ocalałych w poszukiwaniu ciał poległych kolegów. Nie mają świadomości, że szukając odpowiedzi, oni również są ścigani.
Sierżant Nick Morton próbuje wzbogacić się na wojnie irackiej, odnajdując i sprzedając dobra kultury. Podczas jednej z wypraw odkrywa starożytny grobowiec, gdzie czyha ukryte niebezpieczeństwo.
Niezdarny łowca wampirów Edgar Frog zostaje eksmitowany ze swojej przyczepy. Po tym zdarzeniu otrzymuje zlecenie zabicia głównego krwiopijcy o ksywie DJ X.
Multimilioner Eric Benerall organizuje wyprawę do Trójkąta Bermudzkiego, złożoną z wysokiej rangi specjalistów. Jej celem jest wyjaśnienie zagadki zaginięcia statków handlowych w tamtym regionie.
Naukowiec, noblista dr Austin Shepard niespodziewanie znika. Swoim asystentom pozostawia pewne szokujące informacje. Agenci wywiadu podejrzewają, że Shepard ukrył się, ponieważ sprzedał komuś ściśle tajne informacje. Prawda jest jednak o wiele gorsza... Shepard schronił się na wyspie, gdzie postanowił spędzić swoje ostatnie dni. Wie już o czymś, o czym niedługo się dowiedzą się wszyscy... Dokładnie za siedem dni Słońce wybuchnie supernową i unicestwi Ziemię...