Sean Connery

Thomas Sean Connery

8,5
38 642 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Connery

...czegoś co dla mnie osobiście jest niesamowite.
Nie wiem jak bardzo dobrze znacie Seana i jego życiorys. Może to jakiś zbieg okoliczności,
będę musiał zweryfikować to, ale wydaje mi się, że w kilku filmach Sean zdradza swoją
przeszłość.
Np. w "Murder on the Orient Express" gra postać pułkownika podróżującego w towarzystwie
kobiety (konkubina). W pewnym momencie mówi, że od roku nie jest w związku małżeńskim.
Film ten jest z 1974 roku, a Sean rozwiódł się w 1973.
W "Rising Sun" pada pytanie do Johna Connora, w którego Connery się wciela; "John skąd
pochodzisz?". Ten odpowiada, że ze Szkocji, co także się zgadza.
Nie wiem, to może jakiś ogromny zbieg okoliczności, ale strasznie mi się to podoba i chyba
powrócę do wszystkich tytułów z tym aktorem, które widziałem (a jest ich trochę), własnie dla
takich smaczków.

mr_wall

PS: Wy też coś znaleźliście w podobnym stylu, a związanego z tym aktorem?

mr_wall

W "Diamenty są wieczne" Connery jako Bond na pytanie Sir Donalda czy był na urlopie odpowiada, że nie był to urlop, ale wrócił zadowolony. Jak wiadomo, Connery nie zgodził się zagrać w poprzedniej części ("W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości"), a to był jego powrót do roli.

robert2207

Oh, o tym nie widziałem. Jak coś znajdziesz jeszcze, dawaj znać. :)

PS: W "Medicine Man" potwierdza, że pochodzi ze Szkocji, jednak dalsza część jego wypowiedzi, to fikcja stworzona na potrzeby filmu.

mr_wall

w "niesmiertelnym" tez pochodzil ze szkocji...

Valtara

Juan Sanchez Villa-Lobos Ramirez - w nieśmiertelnym SEAN urodził się w Egipcie mniej więcej w IX wieku p.n.e
Przed Chrystusem też ożenił się z Japońską księżniczką od ojca której otrzymał miecz a w w XVI wieku żył w Hiszpanii
zastanów się 3 razy zanim coś napiszesz bo to profanacja
i radze odpalić nieśmiertelnego bo widzę że nie doceniłeś dostatecznie małych i dużych wątków tego i następnych filmów .
Pozdrawiam

ps : ide na wiki sprawdzić czy jestem tak dobry jak sądzę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones