Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 368 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

Okropna aktorka . Niewiadomo kiedy się śmieje, a kiedy płacze . Nie mówiąc już o jej głosie , w którym można powiedzieć, że jest piosenkarką, chociaż z piszczy jak kura.
Bez urazy dla fanów, ale w karierze nie liczy się tylko wygląd osobisty, ale przede wszystkim i tylko talent ! Wolę już taką Miley Cyrus, której nie lubię, ale przynajmniej widać, że dziewczyna ma głos i ujmie grać w filmach, niż Selena...

użytkownik usunięty
DiDi_RamBo

Ej, z tym talentem aktorskim Miley to bym tak nie przesadzała;-) Też jest okropną aktorką, na równi z Seleną. Ale cóż. Nie warto się tym przejmowac. Ja jako nastolatka bardzo lubiłam Selenę i tą jej 'pseudo psiapsiółkę' Lovato, a gdy trochę podrosłam to zdałam sobie sprawę, że to gniot dla małolat:-) Nie warto się tym przejmowac, przyszłośc takich gwiazedeczek jest równa zeru.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Miley**

A czy ktokolwiek je tu wyzywa ???
Ty też nie znasz DiDi_RamBo i Miss.Mona.Roe więc jakim prawem je wyzywasz od szmat ???
"Okropna aktorka" to nie wyzwisko ( tak na marginesie)
Zastanów się zanim cokolwiek tu jeszcze napiszesz!

Miley**

Zglosilem twoja wypowiedz jako naduzycie. To, ze pochodzisz z prostej rodziny (zapewne z problemami alkoholowymi), nie oznacza jeszcze, ze musisz wyszstkich obrazac.

To prawda Miley umie grać i śpiewać na żywo ^^ a Selenka? To beztalencie ;/

użytkownik usunięty
dosia321

W pełni się zgadzam!!
Pokażcie mi jeden koncert na żywo na którym Selena śpiewa czysto, bez żadnego fałszu!
Owszem jakis talent tam ma, ale jej głos nie wyróżnia się niczym szczególnym od dziewczynek śpiewających w chórze

DiDi_RamBo

ktoś tu chyba Selenie G. czegoś zazdrości :)

bartik

zazdrości?? niby czego?

bartik

Trochę odbiegnę od tematu ale jak można dać tej "aktorce" 10/10 dajac swietnie zapowiadajacemu sie Rupertowi G. 6/10 a beznadziejnemu radcliffowi 9/10 ? Jak to coś może mieć u ciebie taka sama ocene jak Tom Cruise?

ProPapo

Ale ja jej nie dałem 10 za aktorstwo :). Mniemam że Ty również nie nagrodziłeś oceną 10 Rowling za udział w kilku dokumentach o Harrym i współprodukcję dwóch ostatnich filmów. Jeśli chodzi o Ruperta to nie trawię zarówno jego jak i postaci w którą wcielał się przez ostatnie 10 lat.

bartik

OK. Masz rację Rowling nie dałem 10 za aktorstwo ale co s.g takiego robi? Świetnie śpiewa? szczerze, to póki tutaj nie zajrzałem nie wiedziałem ze ona coś 'próbuje' w branży muzycznej. Rowling jest dojrzałą i niesamowicie skromną kobietą która napisała światowy bestseller. Co takiego robi s.g? Jak wspaniałą osoba może być 19 letnia dziewczynka wychowywana w stanach, która była i nadal jest rozpuszczana od najmłodszych lat? Wybacz ale Rowling i Selena to kiepskie porównanie bo J.K rzeczywiście coś osiągnęła

DiDi_RamBo

Ja bardzo przepraszam że się wtrącę ale temat jest zatytułowany " Tzw. " Aktorka po znajomości" " i chciałem zapytać po jakiej znajomości?
Przepraszam że pytam ale po prostu mnie to ciekawi a w dalszym tekście nie ma tego wyjaśnione więc chciałbym wiedzieć.

Spicke

jej wujek jest podobno reżyserem, ale teraz to pewnie na emeryturze ;)

dosia321

aha nawet nie wiedziałem ale to pewnie dla tego że mało mnie to interesuje.
Ale wiecie trudno jest znaleźć aktora czy aktorkę którzy nie mieli by jakiś krewnych pracujących w branży w końcu od kogoś musieli złapać tego bakcyla :)

DiDi_RamBo

Nie mogę jej zdzierżyć! jest ładna i nic poza tym głos ma jak każda przeciętna osoba i aktora z niej żadna! ;(
Denerwuje mnie też to ze zaczęto sie tak nia teraz interesować odkąd jest z tym biberem... ehhh dla mnie porażka
Sto razy bardziej wole Miley lub Demi ;)

DiDi_RamBo

Nie dostrzegam jakiś wielkich różnic między Demi (której dałaś 10/10), a Seleną, jeśli chodzi o grę. Jeśli już, to na plus dla Gomez.
Poza tym nie wiem co jej zdolności wokalne mają tu do rzeczy ;) Śmieszne jest takie kierowanie się osobistymi sympatiami podczas wystawiania oceny na fw.
Nie sądzę aby SG została aktorką "po znajomości", to raczej urodzie zawdzięcza sukces. A jeśli już rzucasz takimi paskudnymi oskarżeniami, to racz nam przedstawić niezbite dowody.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones