Shannen Doherty

Shannen Maria Doherty

7,4
2 403 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shannen Doherty

a ja slyszalam ze ja wywalili z "czarodziejek" za naduzywanie alkoholu na planie... to prawda???

NieLubieKaszy

Chyba prawda bo kiedyś gdzieś czytałam że Shannen wyleciała właśnie za nadużywanie alkoholu ale nie pamiętam gdzie

NieLubieKaszy

Chyba prawda bo kiedyś gdzieś czytałam że Shannen wyleciała właśnie za nadużywanie alkoholu ale niewiem czy to prawda

Phoebe_Piper

aha...wlasnie tez nie jestem pewna czy to prawda, mam nadzieje ze nie....:P

NieLubieKaszy

Nie za naduzywanie alkoholu ... za klotnie z Alyssa lub sama odeszla .

Blair

Po 1. Shannen nie wyleciała z "Charmed" - sama odeszła
po 2. nie za picie, ale za to jak była traktowana na planie przez Alysse głównie, ale nie tylko.

pozdrawiam :*

Prue_Halliwell

aha... dzieki, nie wiedzialam ze sie pozarla z Alyssą... tzn. obilo mi sie o uszy ale myslalam ze to jakies ploteczki zwykłe, typu "pudelek.pl"...:P
tez pozdrawiam...:P:*

NieLubieKaszy

W takie jest życie pisali, że wyleciała za nadużywanie alkocholu...

Lina_senpai

hahaha...szczerze to wierze bardziej Shannen niz jakiemus brukowcowi...z reszta jak wiadomo brukowce zawsze szukaja sensacji...jakby ich tworcy nigdy nie mieli alkoholu w ustach!

Prue_Halliwell

No ale przecież jej wywiad wydrukował też jakiś brukowiec

Lina_senpai

Shannen ma taki charakter.. Jest osoba impulsywna i kłótliwa ;] I to chyba wiemy wszyscy..

Blair

Oczywiście że jest i że jesto to ogólnie wiadome, ale ja nadal trzymam wersję że kłóciła się na planie głównie z Alyssa...która to podobno kłóciła się również z Rose McGowan, miała romans z serialowym "Leo" co spowodowało iż była skłócona z większościa obsady! Ale powtarzam, słyszałam o tym i nie ręczę że są to prawdziwe informacje! Gdzieś to poprostu przeczytałam!

Prue_Halliwell

no to niezla aferka na planie czarodziejek...:P lepsze niz brazylijska telenowela...:P

Prue_Halliwell

Jakby Alyssa naprwdę była nie do zniesienia, toby nie kręcili 5 sezonu.
Prawda jest taka ze Shannen spóźniałą się na plan, nadużywała alkoholu i była za częstym gościem pism erotcznych

kayako_3

wybacz ale jesli byla "za częstym gościem pism erotcznych" (3 razy) to czemu zatrudnili Rose która W pisam erotycznych zaczynala kariere...i przez dlugi czas w nich wystepowala? masz nie sprawdzone informacje...

Prue_Halliwell

ale ja sie tu rzeczy dowiaduje!!!:P wiem że kiedyś (dawno, dawno temu) w tele tygodniu w rubryce: na zyczenie czytelników jak pisało o Rose to tam pisało że zastapiła Shannen gdyz ta nadużywała alkocholu na planie... ale myślałam że to jakies ploty.... A Rose niezly sobie poczatek kariery znalazła...heh, dziwne że od erotycznych gazetek zaszła tak daleko...:P(bo trzeba przyznac ze jest dosc popularna)

NieLubieKaszy

Moim zdaniem Shannon nie odeszłą sama tylko ją wywalili za to że się kłuciła z Alyssą Milano!!!
A co do alkocholu to nie wierze w takie plotki! Shannon jest porządną kobietą i nie robi takich rzeczy!

Mawusia

Shannen odeszla sama, a glownym powodem byly klotnie z Alyssa. Zreszta Alyssa z wszystkimi sie NIECO klocila... To prawda-odbila chlopaka(Briana) Holly.Z tego co wiem to z Rose tez nie bylo za fajnie. A Shannen jest porzadna kobieta i to nie ona miala problemy z alkoholem tylko jej mąż.

olusia1718

Alyssa nie odbiła Holly, Briana, ponieważ ta druga nigdy z nim nie była.
Radzę, nie opierać się na tym co piszą w ŚS.

Blair

A rozmawiałaś z nią??
Nie wiesz jaka ona jest, bo jej nie znasz!
W ciekawostkach "Charmed" jest napisane: Po drugim sezonie chcieli już wyrzucić Shannen Doherty, ale ona miała podpisany kontrakt do trzeciego sezonu.
Chyba nie napiszesz, że filmweb kłamie!

kayako_3

Owszem Alyssa odbila jej Briana. Holly i Brian byli nie dlugo ze soba ale Alyssa ich sklocila podobnie jak Rose z jakims tam innym...A Shannen chciala odejsć w drugim sezonie ale miala podpisany kontrakt do 3. No i potem doszla klotnia z Alyssa. I to nie sa newsy z serwisu typu pudelek.

olusia1718

no wiec tak .

Shannen się tak kłóciła z alyssa ze w ogóle do siebie nie gadały . . . tylko wtedy kiedy akurat Phoebe i prue miały gadać .

Alyssa powiedziała pod koniec trzeciej serii ze odejdzie jeśli nie zrobią żeby Shannen zniknęła .

A wiec zrobili .

No albo to sprowokowało Shannen do odejścia .



p.s. Shannen jest bardziej winna kłótniom bo nawet z Beverly Hills 90210 zostala wyrzucona za kłócenie się z inna aktorka .

fashionistka

Mylisz sie.
Poczytaj sobie wypowiedzi Shannen dlaczego odeszła z BH,zresztą nawet A.Spelling powiedział w BH 90210 THS że odejście Shannen było wspólną decyzją jej i Spellinga i że on nie zwolnił Shannen.Ona sama chciala odejść.

schanet

Moim zdaniem trzeba zapoznać się z argumentami obu stron a nie tylko jednej ...

NieLubieKaszy

kingajkari: Dlaczego Shannen Doherty odeszła z serialu? bo nie chce mi się wierzyć że została zwolniona.
Odpowiedzi: 0, 2009-05-10 11:24:58

Katarzyna Ptak: Shannen Doherty po trzech sezonach zrezygnowała z udziału w produkcji, zdążyła jednak wyreżyserować trzy ostatnie odcinki ze swoim udziałem.


Chodzą słuchy, że Shannen wcale nie wyrzucono z obsady, tylko sama odeszła. Gdy Alyssa zobaczyła wynagrodzenie Shannen bardzo się zdenerwowała. I to było ich pierwsze nieporozumienie.


Potem dziewczyny kłóciły sie o Cola (Juliana), który poza planem związał się z Shannen.


Pewnego dnia Shannen poprostu nie wytrzymała i wyszła w trakcie dnia zdjęciowego.


Za namowami Holly (Piper) wróciła na następny dzień i wyreżyserowała ostatnie odcinki ze swoim udziałem.


Powiedziała, że nie chce mieć już nic wspólnego z serialem. I mimo wielu próśb, odmawiała powrotu

kingajkari

To wszystko co napisała kingajkari jest prawdą :)



Shannen nigdy nie nadużywała alkoholu na planie!

Wszystkie kłótnie Shannen z Alyssa na planie "Charmed" były wszczęte przez Alyssa.

patrycja_m2

http://film.wp.pl/filmId,26214,qid,62,pytanie.html a tu link do tego co napisałam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones