Shannen Doherty

Shannen Maria Doherty

7,4
2 517 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shannen Doherty

dostałam dzisiaj 6 punktów za ciekawostki, tutaj, na stronie Shannen, zastanawia mnie dlaczego kiedy zerkam na współtwórców liczba moich dzisiejszych punktów się nie powiększyła, czy to po prostu jakieś opóźnienie i mogę się tego spodziewać jutro?

JustFurious

nie, nie możesz, bo administratorzy się poznali jaką wiedźmą jesteś i nie przyznają ci punktów:)

Phoebe123

tylko tyle potrafisz? obrażać i krytykować? to przykre, że tak cię w domu wychowali, żeby od szmat ludzi wyzywać, no ale jeżeli tak mnie nazywasz, to i znaczy, że tak do ciebie mówią... a to jeszcze bardziej przykre

Phoebe123

widzę, że masz problemy z odniesieniem się do jeszcze jednego tematu: zauważyłam w innym temacie, że piszesz o Panu Bogu,
jak śmiesz!! nie masz prawa o Nim pisać,
nie wiesz jakie głosi nauki, bo wciąż obrażasz tu ludzi,
Czy Pan Bóg tak każe się zachowywać? wręcz przeciwnie,
nie masz prawa więc tu opierać się o religię jeżeli sama nie wiesz co głosi

JustFurious

ty nie jesteś katoliczką, kochana, więc ty nie masz prawa o Nim pisać:)

poza tym, nie nauczyli cię innego słowa niż "przykre"?

a poza tym, to dziękuję administratorom za nieprzyznanie punktów temu osobnikowi:)

Phoebe123

nie wiesz kim jestem, nie masz prawa mnie oceniać, nie szanujesz Boga pisząc takie brednie, jesteś zwykłym pustakiem przychodzącym tutaj którego nikt nie lubi, jestem pewna, że odbijasz to sobie po nieudanym życiu prywatnym, jesteś straszną hipokrytką,
zadam ci skromne pytanie, dlaczego wciąż krytykujesz i obrażasz ludzi,
a teraz odpowiedz tak prosto z serca, czy jest ci miło kiedy ktoś pisze do ciebie nieprzyjemne słowa? kiedy ktoś pisze, że jesteś samotna i nielubiana przez wszystkich, na innych forach można zaobserwować, że padają gorsze, przykrzejsze słowa, zastanawiam się czy sprawiają ci one przyjemność, szczerze wątpię i nie unoś się teraz i nie pisz, że masz to gdzieś, bo jeżeli wyzywasz mnie od szmat, to nie masz tego gdzieś, jednak coś w tobie pęka, w takim razie dlaczego czynisz drugiemu co tobie niemiłe? i dlaczego nazywasz mnie 'tym osobnikiem'? jestem człowiekiem, dokładnie takim, jak i ty, wymagam szacunku, no i jeszcze jedno pytanie, po co tutaj weszłaś i mnie krytykujesz? dlaczego w ogóle krytykujesz i sprawiasz przykrości innym ludziom? odpowiedz mi na to

JustFurious

a więc to ty?

Phoebe123

??
dlaczego nie odpowiesz mi na zadane przeze mnie pytania?
czy aż taki ci to problem sprawi?

JustFurious

zadawałaś to pytanie już z różnych kont...:)

Phoebe123

Alysska przeginasz...Skończ z tym kontem proszę, bo najpierw piszesz z niego głupoty na forum Charmed, potem mówisz że to ja....Sorry, ale taka zabawa nie jest fajna;)

xDDDDD

ty dobrze wiesz, że to nie ja... wszyscy wiedzą:) podejrzewam, że "krejzi krejzolki" i ta shannen są w to zamieszani:)

Phoebe123

Gwarantuje że nie:)

Phoebe123

no bosko ;D teraz jestem tą z tych kont przeciwko tobie? to miłe, że mnie doceniasz, dziękuję, a teraz dziwaczne dziecko odpowiedz na zadane powyżej pytania

JustFurious

wykręcasz się? nie ładnie... uważasz, że przekonasz mnie, że to nie ty? trzeba było myśleć przy pisaniu postów...:)

Phoebe123

przecież ja nie myślę, przecież jestem szmatą, tak, tak, to ja, aaaah, rozgryzłaś mnie, ale teraz odpowiedz na posty wyżej

JustFurious

odpowiedź :
nie mam zamiaru odpowiadać...

teraz co?

Phoebe123

oprócz hipokryzji i braku defensywy? no to chyba już nic, za głupia jesteś na jakiekolwiek głębsze przemyślenia, masz problemy z psychiką

JustFurious

taak, ja?? ha ha ha ha!!! ty jesteś chora psychicznie, jedenastolatka nie zakładała by 20 kont "anty wszystkich użytkowników"!

Phoebe123

czy ty umiesz czytać?? bo widzę, że masz problemy, ja tu piszę o głębszych przemyśleniach, defensywie, hipokryzji i arogancji a ty mi tu wyskakujesz z takimi tekstami ;D, dlaczego ty taka głupia jesteś?

JustFurious

a dlaczego ty jesteś?

Phoebe123

Shannen to opóźnienie;) Zazwyczaj lista jest uaktualniana na drugi dzień.