Ludzie! Ta Kobieta jest jedynym cudem Bożym jaki chodził kiedykolwiek po świecie!! Ona jest po prostu Boska! Najpiękniejsza aktorka, a jednocześnie WSPANIAŁA aktorka!!! Tyle! Kto sie nie zgadza, ten ma w ryja!
Niepodobają mi się czarnoskóre kobiety (nie jestem rasistą tylko z wyglądu mi sie nie podobają) ale ona jest piękna. Naprawdę śliczna, idealna kobieta....... I jeszcze z czarnoskórych podoba mi się Gabrielle Union tez sliczna